Rüyada Mavi Saç Görmek

Rüyada mavi saç görmek rüya yorumlarında saç ömrün uzunluğu anlamına gelir. Mavi saç görülmesi ise uzun ömürlü kişinin ömrü boyunca sağlıkla yaşayacağına, ömür boyu birbirlerine aşk besleyen bir evlilik yapacağına ve mutluluktan ayrılmayacağına işarettir. Bekar kadınlar için aynı zamanda mutlu ve huzurlu bir evlilik yapmadan önce kariyer planlarının yaver gittiğine işarettir.

Rüyada Mavi Saçlı Kadın Görmek

Rüya sahibinin yeni arkadaşlıklar kuracağına delalettir. Edineceğiniz bu arkadaşın hayatınızda öneminin büyük olacağına, kendisinden öğreneceğiniz faydalı hayat tecrübeleri neticesinde hayatınızı düzgün bir şekilde idame ettireceğinize delalettir. Rüya sahibi erkek ise iş yaşantısında ya da sosyal çevresindeki rakiplerinin güçlü olduklarına işarettir.

Rüyada Mavi Saçlı Erkek Görmek

Rüya sahibi bekar bir bayansa yeni adım atacağı bir aşkın habercisi olabilir. Karşılaşacağınız ve bir ilişki yaşayacağınız bu kişi sizden farklı olarak macera tutkunu olacak ve bu durum sizi biraz zorlayacak fakat sonucunda çok hayırlı ve temiz bir ilişkinin kapıları size açılmış olacak şeklinde yorumlanır. Mavi saçlı erkek gören evli bayanların rüyası ise eşlerinin sorumluluklardan kaçtığı ve rahatına düşkün bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Saçını Maviye Boyattığını Görmek

Beklenen ve istenen hayırlı bir haber alacağınıza, sürekli seyahat yapmak durumunda olacağınız bir işe sahip olacağınıza, devam eden ilişkinizin evlilikle taçlanacağına, evliliğinizde çok mutlu ve huzurlu olacağınıza ve evliliğinizin meyvesi olarak erkek bir çocuk sahibi olacağınıza işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın