Skip to Content

Rüyada Merdiven Çıkmak

Rüyada merdiven çıkmak rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı başarılara ve itibar kazanacağına, insanların kendisine saygı duyacağına ve yüksek mevkiye ulaşacağına işarettir. Rüya sahibinin iş yaşantısında sıkıntılar mevcutsa tüm bu problemlerin kişinin lehine çözüleceğine ve büyük başarılar kazanacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mermer Merdivenden Çıkmak

Rüya sahibinin sadece kendisini düşündüğüne ve çevresindeki kişilerin yaşadığı problemler ve sıkıntılara duyarsız kaldığına işarettir. Rüya sahibi çevresinde değer verdiği kişilerin sıkıntılarıyla daha yakından ilgilenmeli ve onların hassasiyetlerine saygı duymalı şeklinde yorumlanır

Rüyada Dar Merdivenden Çıkmak

Rüya sahibinin istek ve hayallerinin olduğuna fakat bu hedeflere ulaşırken çok zorlu ve sıkıntılı yollardan geçeceğine delalettir. İsteklerine kavuşmak adına tüm bu zorluklara göğüs gerer ve olayların dikenine katlanırsa istediği başarılara ulaşacağına ve tüm bu zorluklardan sonra hak ettiklerinin değerini bileceğine şeklinde yorumlanır.

Rüyada Merdiven Çıkmak ve İnmek

Rüya sahibinin azim ve istekle çalışarak elde ettiği başarılarının elinde kayıp gideceğine, eğer dikkatli davranmazsa tüm bu güzellikleri kaybedeceğine ve sorunlar yaşayacağına delalettir. Rüya sahibi hatalarından ders almaz ve bunları düzeltmezse bulunduğu mevkiyi ve işini kaybedebilir şeklinde yorumlanır.

Merdiven Basamaklarını Bir İnip Bir Çıkmak

Rüya sahibinin mensup olduğu halk için yararlı işler yapacağına, halk tarafından saygınlık kazanacağına ve halk arasındaki sorunları çözeceğine ve tüm bu sorunları çözmesinin kendisine de fayda sağlayacağına işarettir.