Skip to Content

Rüyada Hayat Kurtarmak

Rüyada hayat kurtarmak rüya sahibinin güzel bir mertebeye ulaşacağına, hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla kavuşacağına, güzel sevaplar kazanacağına ve günahlarından arınacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin her zaman temiz, doğru ve güvenilir kişilerle bir arada bulanacağına, ilim sahibi kişiler tarafından iyilikler göreceğine ve bereketli ve hayırlı ömür süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kendisinin Hayat Kurtardığını Görmek

Rüya sahibinin çevresinde yer alan ve yardıma muhtaç bir kişiye yardım eli uzatacağına, ona maddi manevi destek vereceğine ve kendisini manevi manada huzura kavuşmuş hissedeceğine delalettir. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatındaki sağlık problemlerinden kurtulacağına, musibetlerin kendisine uğramayacağına ve mutlu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada Kendi Hayatının Kurtarıldığını Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatında var olan sorunlardan kurtulacağına işarettir. Rüya sahibi hapisteyse özgürlüğüne kavuşacağına, herhangi bir mahkemeden gelecek güzel haberlere ve beraat etmeye de işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin kendisinden büyük bir kişiden maddi manevi yardım alacağına, ailesinden kalacak mirasa da delalettir. Bekar kimseler içinse bu rüya, rüya sahibinin yakın çevresinden bir kişiyle yapacağı evliliğe işaret etmektedir.

Rüyada Birinin Hayatını Kurtarmaya Çalıştığını Görmek

Rüya sahibinin iş ve aile yaşantısında zorluklar çektiğine, bu zorluk ve problemleri aşmak için yakın çevresinden yardım isteyeceğine delalettir. Rüya sahibinin yardım istediği kişilerin sorunları çözmede başarılı olması sonucunda bu kişilerle kurulacak kuvvetli ve güçlü bağa işarettir.