Rüyada Eski Komşu Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Eski Komşu Görmek

Rüyada eski komşu görmek, kişinin yakın zamanda yeni bir eve taşınacağına ve yeni evinde de eski evindeki mutluluğu ve huzuru bulacağına delalet eder. Rüya ölmüş eski komşular görmek yeni bir başlangıç yapacağınıza ve bunun için gerekli olan her şeyin karşına çıkacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin bilinçaltının bir yansıması olarak, geçmişe duyduğu özlem ya da geçmişte yaşadığı büyük pişmanlıklar olarak da tabir edilir.

Rüyada Eski Komşular ile Yeniden Komşu Olmak

Rüyada eski komşularla yeniden komşuluk yaptığını görmek, rüya sahibi bu komşusunu seviyorsa mutluluğa ve başına gelecek güzelliklere işarettir. Bu rüya sizi anlayacak, düşüncelerinize değer verecek, sizin ruh ikiniz olacak kadar benzer biri ile yakın bir zamanda tanışacağınıza ve bu kişi ile hoş vakit geçireceğinize yorumlanır. Bazılarına göre bu rüya kişinin yakın zamanda sevdiği bir kişi ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Eski Komşunun Öldüğünü Görmek

Rüyada eski komşunun öldüğünü görmek, bu kişiden gelecek mutlu olacağı, sevineceği müjdeli bir haber alacağına delalet eder. Bu rüya eski komşunuzun daha uzun yıllar hayatta kalacağına, yakın zamanda tekrar karşınıza çıkacağına ve bu kişi ile yapılacak önemli işleriniz olacağına, eski komşunuzun çevresindeki, tanıdığı biri ile ya da bir akrabası ile evliliğe, komşunuzdan bir iyilik göreceğinize delalet eder. Ölmüş eski komşuyu rüyada görmek ise kişinin ahrette huzur içinde olduğuna, yerinin iyi ve rahat olduğuna delalet eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Özden Araç

    Evlenmeden önceki sevdiğim bir bir bey ve eşini evime misafir geldiler sohbet ettik anneleri babalarida geldi kalabalık olduk yorumu nedir

  2. Eda çelik

    Rüyamda eski komşumuz vardı yalnız ve tekti sonra evimiz dolaştı kontrol eder gibi ve o tturdu gidene kadar hiç konuşmadı hep gülümsüyordu ve kalktı kapının girişinde jkendisiyle birlikte annem ve beni vidyoya aldı yalnız vidyoda birtek ben selam g onderiyordum ve o anda hiç tanımadığım iki kadın bizim evden çıktılar ne olduğunu anlamadım onlar nerden çıktı bilemedim bu rüyam neye gelir

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste