Rüyada Depremde Sallanmak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Depremde Sallanmak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada depremde sallandığını görmek hayra alamet olarak kabul edilmez. Bu rüya, kişinin yaşayacağı bazı olumsuzluklar sebebiyle hayatının dengesinin bozulacağı manasına gelir. Kişi eğer bir gönül ilişkisi içindeyse bu ilişkiyle ilgili birden bire sıkıntılar çıkacaktır. Huzuru kaçacak, ağız tadı bozulacaktır. Ticari bir faaliyet yürütüyor veya bir işte çalışıyorsa ciddi sarsıntılar geçirecektir.

Rüyada depremde sallandığını görmenin başka bir yorumu da kişinin sahip olduğu korkularıdır. Rüya sahibinin ürktüğü, çekindiği, endişe duyduğu meseleler vardır.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek hem kişinin kendisiyle hem de yaşadığı ülkeyle ilgili yorumlanabilir. Rüya sahibinin ülkesinde bazı ekonomik ya da sosyal krizler yaşanacak ve bu durum bütün vatandaşları bir şekilde etkileyecektir. Diğer yoruma göre ise rüyasında deprem olduğunu gören kişinin bir yerden, başka bir yere taşınması söz konusudur. Bu yer başka bir şehir de olabilir, başka bir ülkede.

Rüyasında deprem olduğunu gören kişi sallantı olurken dua etmeye başlıyorsa, bu o kişinin yaşayacağı pişmanlıkları temsil eder. İncittiği insanlara karşı pişmandır ve bu tavırlarından ötürü üzüntü duymaktadır.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Rüyasında deprem olduğunu ve bu depremden kurtulduğunu gören kişinin yaşamında bazı aksaklıklar vardır. Fakat bu aksaklıklar kişinin şansıyla üstesinden gelip, başarıyla işin içinden çıkacağı türdendir. Bu rüya bazı tabircilere göre, kişinin hal ve tavırlarına dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste