Rüyada Çıplak Birini Görmek

Rüyada çıplak birini görmek günaha işarettir. Rüyasında kendisini ya da bir başkasını çıplak olarak gören kişi yanlış bir yola sapmış, harama değmiştir. Bu kişi rüyasında ulu orta çıplak olduğunu ya da bir başkasının bu halde olduğunu gördüyse, bu çok büyük bir mahcubiyet yaşayacağına ve utanç duyacağına delalettir. Bir başka yoruma göre rüya sahibi büyük bir günah işlemiştir. Bu rüya ona tövbe etmesi için bir ikaz mahiyetindedir. Rüyasında mahrem yerlerinin örtülü, diğer yerlerinin çıplak olduğunu görmek ise kişinin pişman olduğu günahlarının affedileceğine işarettir. Yine de bu rüya, rüyayı gören kişinin ve gördüğü kişinin cinsiyetine göre farklı yorumlanabilir.

Rüyada Çıplak Bir Erkek Görmek

Rüyasında çıplak bir erkek gören kişi için bu rüya nasibinin ve kısmetinin artacağı şeklinde tabir edilir. Sağlık sorunları varsa bunlardan kurtulacağı, sevdiği biri varsa onunla huzur içinde yaşayacağı, sıkıntılarla boğuştuğu bir dönemdeyse bu sıkıntılardan kurtulacağı manasındadır. Rüyayı gören bir kadınsa ve gördüğü çıplak kişi kocasıysa, bu rüya eşler arasındaki muhabbete ve bu muhabbetin saygı, sevgi ve bağlılık içerdiğine delalettir. Eşler arasındaki sevginin azalmadan süreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çıplak Bir Kadın Görmek

Rüyada çıplak kadın görmek mevcut sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Bir süredir beklenen hayırlı haberin alınacağı, askıda olan bir işin hayırla sonuçlanacağı, problemlerin çözüme kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca bu rüya kötü bir alışkanlıktan kurtulmak şeklinde de tabir edilir. Rüyayı gören kişi bir erkekse ve çıplak kadına bakmıyorsa, bu o rüyayı gören kişinin temiz bir ahlaka sahip olduğunu gösterir. Aynı zamanda o kişi için yaşayacağı hayatın refah içinde olacağı manasını da taşır.

Rüyada Çıplak Birini Giydirdiğini Görmek

Rüyasında çıplak birini giydirdiğini gören kişi birinin günah işlemesine sebep olmuştur. Bilerek ve isteyerek yapmasa dahi rüya sahibinin üzerinde kul hakkı olduğuna ve böylelikle hem giydirdiği kişiyi hem kendisini günaha soktuğuna delalettir.

Rüyada Çıplak Halde Koşmak

Rüyada çıplak vaziyette koştuğunu gören kişi iş hayatında kayba ya da özel hayatında itibarının zedelenmesine maruz kalır. Bu kişi suçlu olmadığı bir konuda suçlanabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın