Rüyada Çıplak Birini Görmek

Rüyada çıplak birini görmek günaha işarettir. Rüyasında kendisini ya da bir başkasını çıplak olarak gören kişi yanlış bir yola sapmış, harama değmiştir. Bu kişi rüyasında ulu orta çıplak olduğunu ya da bir başkasının bu halde olduğunu gördüyse, bu çok büyük bir mahcubiyet yaşayacağına ve utanç duyacağına delalettir. Bir başka yoruma göre rüya sahibi büyük bir günah işlemiştir. Bu rüya ona tövbe etmesi için bir ikaz mahiyetindedir. Rüyasında mahrem yerlerinin örtülü, diğer yerlerinin çıplak olduğunu görmek ise kişinin pişman olduğu günahlarının affedileceğine işarettir. Yine de bu rüya, rüyayı gören kişinin ve gördüğü kişinin cinsiyetine göre farklı yorumlanabilir.

Rüyada Çıplak Bir Erkek Görmek

Rüyasında çıplak bir erkek gören kişi için bu rüya nasibinin ve kısmetinin artacağı şeklinde tabir edilir. Sağlık sorunları varsa bunlardan kurtulacağı, sevdiği biri varsa onunla huzur içinde yaşayacağı, sıkıntılarla boğuştuğu bir dönemdeyse bu sıkıntılardan kurtulacağı manasındadır. Rüyayı gören bir kadınsa ve gördüğü çıplak kişi kocasıysa, bu rüya eşler arasındaki muhabbete ve bu muhabbetin saygı, sevgi ve bağlılık içerdiğine delalettir. Eşler arasındaki sevginin azalmadan süreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çıplak Bir Kadın Görmek

Rüyada çıplak kadın görmek mevcut sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Bir süredir beklenen hayırlı haberin alınacağı, askıda olan bir işin hayırla sonuçlanacağı, problemlerin çözüme kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca bu rüya kötü bir alışkanlıktan kurtulmak şeklinde de tabir edilir. Rüyayı gören kişi bir erkekse ve çıplak kadına bakmıyorsa, bu o rüyayı gören kişinin temiz bir ahlaka sahip olduğunu gösterir. Aynı zamanda o kişi için yaşayacağı hayatın refah içinde olacağı manasını da taşır.

Rüyada Çıplak Birini Giydirdiğini Görmek

Rüyasında çıplak birini giydirdiğini gören kişi birinin günah işlemesine sebep olmuştur. Bilerek ve isteyerek yapmasa dahi rüya sahibinin üzerinde kul hakkı olduğuna ve böylelikle hem giydirdiği kişiyi hem kendisini günaha soktuğuna delalettir.

Rüyada Çıplak Halde Koşmak

Rüyada çıplak vaziyette koştuğunu gören kişi iş hayatında kayba ya da özel hayatında itibarının zedelenmesine maruz kalır. Bu kişi suçlu olmadığı bir konuda suçlanabilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (7)

Zeliha

Rüyamda yeni ayrıldigim erkek arkadaşımın abisini tesadüfen bir kızla çıplak gordum hemen ordan uzaklaştım bir odaya girdim aradan kısa bir süre sonra benim odaya geldi bornozla bana beş dakika dışarı çık dedi kapıyı açtım ciktim meğerse erkek arkadaşım kapıda beni bekliyormuş bana şuraya gel konuşalım dedi ben hem çok üzgün hemde mutluydum odaya girdik konuşacaktık ama odada birileri vardi çok mutluydum benimle barışacak diye ama uyandim ordan eğer yorumlarsanız çok mutlu olurum saygilarimla

Meryem

Rüyamda tahterevalli üzerinde oturan iki bayan komşumu gördüm. İkisi de çıplaktı. Sadece iç çamaşırları vardı. Bu bayanlardan biri bekar diğeri ise evli ve evli olanın bir çocuğu var.

Can

Rüyamda nişanlımı çıplak olarak banyoda gördüm. Etrafımızı düşmanlar sardı. Ateş ettiler. Ağladım. Gitmek zorunda kaldım. Kocam bir şeyler yaptı. Beni eve getirdi. Ateş edenleri kovdu. Biz ağlayarak birbirimize sarıldık. Bu rüyamın anlamı nedir?

Vehbi

Rüyamda okuldayım. Çıplak bir kız var ve tamamen çıplak bir şekilde kucağımda taşıyorum. Kızı okulun içinde bir oraya gidiyoruz bir buraya götürüyorum ama kız hiç kucağımdan inmiyordu. En son yetkililerden biri görünce bu kız nasıl bu şekilde dolaşıyor diye kızınca ben kızı soyunma odasına götürdüm. Erkeklerin içinde giyindi. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Uğur

İki kişi çıplak ve zina yapacak durumdaydılar. Ben de çıplak halde onları izledim. Onları izlediğim için bana kızdılar. Rüyam ne anlama geliyor?

Soner

Rüyamda beyaz, ön camları olmayan, yanları açık üstü kapalı bir tıra bindim. Yanımda ailem vardı. Bu tırın arkasında kepçelerin çıktığı römork vardı. Sürekli başka arabalara sürterek gidiyordu ve dönerken başka bir araba tıra yandan çarptı. Ardından bu dorseyi ben bisikletle çekerek bir tulumbacının önüne geldim ve tulumba siparişi verdim. Ancak tulumbayı yiyemedim. Yorumlar mısınız?

Sevcan

Rüyamda birlikte yaşadığım adamla kız kardeşimi çıplak olarak görüyorum. Cinsel ilişkiye giriyorlardı. Bağırdım. Kız kardeşim hamileydi. Kardeşime utanmadın mı diyerek suratına tükürdüm. Rüyada ben de çıplaktım. Bu rüyam ne anlama geliyor?