Rüyada Çekirdek Yemek

Rüyada çekirdek yediğini görmek iki şekilde yorumlanır. Bunlardan birincisi rüya sahibinin sözüne yalan kattığı, lüzumsuz işlerle uğraştığı, bazen iftiraya meylettiği ya da çok fazla hayal kurarak gerçeklerden koptuğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin aklı havada ve söz dinlemeyen bir yapıya sahip olduğuna delalettir. Fakat daha yaygın olan yoruma göre rüyasında çekirdek yiyen kişi dedikodularla anılır ya da iftiraya uğrar. Bu kişi arkadaşları tarafından sürekli konuşulur ve uğrayacağı iftira neticesinde bazı sıkıntılar yaşar. Rüya sahibinin çevresine dikkat etmesi gerekmektedir. Zira uğrayacağı iftira ya da yapılan dedikodular yüzünden hem kendi huzurunun kaçması hem de aile huzurunun bozulması söz konusu olabilir. Bu rüyanın bir başka rivayete göre yorumu ise kişinin sevilmeyen biri olduğu için yalnızlaşacağıdır.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüyasında çekirdek kabuğu gören kişi, sonucunu alamayacağı bir işe zaman harcamakta ya da beklediği gibi neticelenmeyecek bir şeye emek vermektedir. Bu emek bir kişiye veriliyorsa ve gönül bağı varsa, o kişinin kendisine hayrı dokunmayacaktır. Vakit harcadığı iş ticari bir faaliyetse o işten kar elde edemeyecektir. Yani bu rüya fuzuli ve neticesiz işler olarak tabir edilir.

Rüyada Çekirdek Ektiğini Görmek

Rüyasında bir yere çekirdek ektiğini gören kişi için bu rüya hayırlıdır. Emek verdiği bir konuda başarı sağlayacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, bir ticari faaliyetten bolca kazanç elde edeceğine işarettir. Eğer bu emek bir kadına ya da erkeğe veriliyorsa, o kişiyle istediği hayırlı sonuca ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyanın bir başka yorumu ise hayırla büyüyecek bir evlattır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!