Rüyada Depremde Sallanmak

Rüyada depremde sallandığını görmek hayra alamet olarak kabul edilmez. Bu rüya, kişinin yaşayacağı bazı olumsuzluklar sebebiyle hayatının dengesinin bozulacağı manasına gelir. Kişi eğer bir gönül ilişkisi içindeyse bu ilişkiyle ilgili birden bire sıkıntılar çıkacaktır. Huzuru kaçacak, ağız tadı bozulacaktır. Ticari bir faaliyet yürütüyor veya bir işte çalışıyorsa ciddi sarsıntılar geçirecektir.

Rüyada depremde sallandığını görmenin başka bir yorumu da kişinin sahip olduğu korkularıdır. Rüya sahibinin ürktüğü, çekindiği, endişe duyduğu meseleler vardır.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek hem kişinin kendisiyle hem de yaşadığı ülkeyle ilgili yorumlanabilir. Rüya sahibinin ülkesinde bazı ekonomik ya da sosyal krizler yaşanacak ve bu durum bütün vatandaşları bir şekilde etkileyecektir. Diğer yoruma göre ise rüyasında deprem olduğunu gören kişinin bir yerden, başka bir yere taşınması söz konusudur. Bu yer başka bir şehir de olabilir, başka bir ülkede.

Rüyasında deprem olduğunu gören kişi sallantı olurken dua etmeye başlıyorsa, bu o kişinin yaşayacağı pişmanlıkları temsil eder. İncittiği insanlara karşı pişmandır ve bu tavırlarından ötürü üzüntü duymaktadır.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Rüyasında deprem olduğunu ve bu depremden kurtulduğunu gören kişinin yaşamında bazı aksaklıklar vardır. Fakat bu aksaklıklar kişinin şansıyla üstesinden gelip, başarıyla işin içinden çıkacağı türdendir. Bu rüya bazı tabircilere göre, kişinin hal ve tavırlarına dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

deniz yildizi

rüyamda tanimadığim bi apartmanda oturuyormusum sonra sonra deprem sarsilması oluyor su an buyuk olan cocuklarim cokuclermis ben altkatta oldugumu ve cocuklarin ustkatta olduvunu goruyorum cocuklari disari cikarmak icin bi adamla gidiyorum birlikteaoarmanin disina cikiyoruz sarsinti bu arada durmus ama yine olacak buhuk dediler otelesla bakiyorum komsum su yiyecek icecek hazirlihor ne yapiyorsun diyorum diyor disarda ne yiycez eve giremessek bende diyorum ben hicbirsey almadimki diyorum o telesla uyandim

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14