Rüyada Bankacı Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Bankacı Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada bankacı bir kişinin görülmesi rüyayı gören kişinin maddi durumu ile ilgili yorumlanır. Erkek ya da bayan bir bankacı görmek bu rüyanın anlamını değiştirecek ufak bir detaydır. Genellikle rüyada bankacı görmek ise borçlardan kurtulmak manasına gelmektedir. Yeni bir iş yeri açmak üzere olan kişilerin sermayelerinde yaşadıkları sıkıntıları kapatabilecekleri alternatif yöntemler bulacağına da yorumlanır.
Bekar olan kişiler için zengin bir eş ve hayal dahi edilemeyen güzel bir yaşam anlamına da gelmektedir. Bankacı gören kişiler eğer sağlıkları ile ilgili sıkıntılar yaşıyorlarsa her konuda ciddi bir yardım görecek ve sağlıklı günlerine kavuşacaklar demektir.

Rüyada Kadın Bankacı Görmek

Kadın bankacı görülmesi aile içerisinde yer alan bir bayandan ya da dışarıdaki bir bayandan önemli destek alınacağına işaret eder. Destek verecek olan kişi rüya sahibi kişinin yaşadığı tüm büyük sıkıntıları çözecek demektir. Güvenilen bir bayana sır vermek ve o bayan ile yeni işler yapılacağına da işaret eder. Yeni insanlar ile tanışmak şeklinde de yorumları olan bu rüya reddedilecek fırsatlardan sonra yaşanacak pişmanlıkları da simgeler.

Rüyada Bankacı Olduğunu Görmek

Rüyada bir bankacı olarak hayatına devam ettiğini gören kişilerin iyi bir teklif sonrasında hayallerini gerçekleştireceği şeklinde yorumlar yapılır. İş alanında çevresindeki insanlar ile uyum içerisinde olacağı manasına da gelen bu rüya ele geçecek olan ufak bir miktar para ile büyük işler başarılacağına işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste