Rüyada Zina Yapmak

Rüyada zina yapmak rüyanın durumuna göre farklı tabirler kazanır. Bu rüya hayra yorulmaz, kişinin hayatındaki hileye ve çalmaya yorulur. Rüyada tanıdık biri ile zina yapmak kişinin hak etmediği rızka işaret eder. Rüyadaki zina yapıldığı kadının hoş biri olması mal ve mülk kaybınızın olmayacağına işaret eder. Kişinin bir hocanın ya da alimin zina yaptığını duyması rüya sahibinin bir konuda bilge birine danışmasını gerektirecek duruma yorulur. Bazen de bu rüya kişinin eşinin kendisine ihtiyacı olacağı, yardım isteyeceğine delalet eder. Rüyada uyurken zina yaptığını görmek kişinin yakın zamanda sağlık sorunları ile başa çıkması gerekeceğine işaret eder.

Rüyada Zina Yapıldığını Görmek

Rüyada zina yapıldığını görmek hayırlara yorulmaz, hainliği, fitne ve fesatı simgeler. Rüyada helal olmayan bir erkeğin bir kadınla görmek kişinin kazancının helal yoldan olmadığına işaret eder.

Rüyada Karısını Aldatmak

Rüyada karısını aldatmak kişinin Allah’tan yardım isteyeceğine ve dualarının kabul olacağına işaret eder. Rüyada aldatılan kişi nasiplenir, karşısına birçok kapı çıkar ve haneye gelen bereketi simgeler ancak aldatan kişinin toplum içinde ayıplanacağı bir durum olacağına delalet eder. Rüyada ihanete uğrayan kişinin ayrıca maddi açıdan kayıplar yaşayacağına da işaret eder.

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüyada sevgiliyi aldatmak kişinin doğru yoldan ayrılacağına işaret eder. Bu rüya hayra yorulmaz ve kişinin iman gücünün zayıfladığına, dini için artık çabalamadığına ve ibadetlerini bıraktığına delalet eder. Bazılarına gör bu rüya kişinin maddi açıdan büyük kayıplar yaşayacağı bir dönem olacağına da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın