Rüyada Zeytin Yemek

Rüyada zeytin yemek rüya sahibinin yaptığı işler, düşündüğü projeler ile büyük paralar kazanacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu işlerde istediği noktaya geleceğine, doğru adımlar atacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve sonunda hedeflerine ulaşıp mutlu, huzurlu ve refah bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek kişinin çalışma hayatındaki ilerlemelerine, iyi bir pozisyona geleceğine ve çok iyi paralar kazanarak rahat edeceğine delalet eder. Rüya sahibi işsiz ise çok iyi bir yerden iş teklifi alacağına ve güzel bir maaşla başlayacağına işaret eder.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek ahlaklı ve dürüst bir kadına işaret eder. Bu kadının ilerde büyük işler yapacak, iyi yerlere gelecek bir oğlu olacağına yorulur. Bu rüya ayrıca kişinin iş hayatında ilerleyerek, yöneticilerin göz bebeği olan biri haline geleceğine, makam ve mevkiiye delalet eder.

Rüyada Sarı Zeytin Görmek

Rüyada sarı zeytin görmek rüya sahibinin yakınlarında bulunan, sevip saydığı ve çok değer verdiği bir kimsenin ölüm haberini alacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, bir müddet bu durumu atlatamayacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Rüyada yeşil zeytin görmek kişinin yapacağı doğru yatırımlara ve bu yatırımların kazandıracağı çok büyük paralara işaret eder. Rüya sahibinin mal, mülk edineceğine delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin çok kıymet verdiği bir eşyasının kaybolacağına tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın