Skip to Content

Rüyada Zıbın Görmek

Rüyada zıbın görmek, rüyayı gören kişinin işlerini bundan sonra açılacağına, buna bağlı olarak da helal yollardan güzel miktarlarda paralar kazanacağına delalet eder. Ayrıca bu kişi çalıştığı yerde istediği o konuma gelecek veya yönetmek istediği bir projenin başına patronu tarafından getirilecek demektir.
Rüyada zıbın görmek ile ilgili bir diğer yorum ise kişinin maddi ve manevi anlamda bir yükselişe geçeceğini, işinde başarılar kazanacağına ve bir ferah dönem içerisine gireceğine delalet eder.

Rüyada zıbın almak

Rüyada zıbın almak, rüya sahibinin işinde başarılar kazanarak mevkisini yükselteceği ne ve dolayısıyla kazancının artacağına delalet eder. Ayrıca bu kişi hayatında onu çok mutlu edecek bir kişiyle tanışacak hatta evlenip bir yuva kuracaktır. Genel anlamda rüya sahibinin hayatında istediği o mutluluğu yaşayacağına ve huzurlu bir ömür geçireceğine işaret eder.

Rüyada Mavi Zıbın Görmek

Rüyada mavi zıbın görmek, rüya sahibinin yakın bir tanıdığı ile beraber gireceği işte beklemediği başarıyı sağlayacak olmasına, işi tutturarak birlikte yüklü miktarlarda kazançlar sağlayacak olmasına delalet eder. Yine bir diğer yorum ise rüya sahibinin bir süredir içinde olduğu maddi sıkıntılı dönemde kendisine beklemediği bir anda çok hayırlı ve müjdeli bir haber geleceğini anlatmasıdır.

Rüyada Bebek Zıbını Görmek

Rüyada bebek zıbını görmek, rüyayı gören kişinin hayatı boyunca mutlu olacağı bir eş ile evleneceğine, huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, eşi ve çocukları ile güzel bir gelecek sahibi olacağına işaret eder.