Rüyada Yüzünde Yara Görmek

Rüyada yüzünde yara görmek, rüya sahibi açısından hayırlı anlamlar ya da hayırsız anlamlar içermektedir. Rüya sahibinin işinde çok güzel noktalara yerleşeceğini, tüm kafasında planladığı adımları atacağını, attığı adımlardan başarı ile çıkacağını, çevresinde saygın itibar gören bir kişi olduğunu anlatır. Hayırlı olmayan anlamı ise rüya sahibinin memnun olmayacağı bir durum ile karşılaşacağı ve dolayısıyla sorunlar yaşadığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yüzünde Yara İzi Görmek

Rüyada yüzünde yara izi görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında davranışlarına dikkat etmeden etrafındakilerin kırarak, üzerek hareket ettiğini anlatmaktadır. Bu rüya rüya sahibinin kendisine dikkat etmesine dair bir uyarı niteliğindedir. Sevdiklerinin kalbini istemeden kıracağına ya da kırdığına delalet olan bu rüya size uyarı olabilir.
Yine yüzünde yara izi görme ile ilgili başka bir yorum ise rüya sahibinin bir olaydan ötürü çok büyük üzüntü yaşayacağına ya da yaşadığına, acı çekeceğine ve buna bağlı olarak gözyaşı dökeceğine delalet etmesidir.

Rüyada Yüzde Yara Çıkması

Rüyada yüzde yara çıkması, rüya yorumcuları tarafından farklı şekillerde değerlendirilmektedir. Bunlardan bir tanesi rüya sahibinin çok güzel ve karşılıklı bir aşk yaşayacağı, bir diğeri ise rüya sahibinin içinde bulunduğu mevkiden çok daha üst makamlara geleceği ile ilgilidir. Yine bir başka yorum ise rüya sahibinin elde edeceği pahalı bir mal veya kıskançlıktır. Son olarak rüyada yüzün yaralandığını görmek ise rüyayı gören kişinin hayatına çok yakın bir zamanda zengin bir kişinin gireceği anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın