Rüyada Zat Görmek

Rüyada zat görmek; rüyada kişi görmek ile aynı şekilde tabir edilir. Rüyada görülen kişinin cinsiyeti, görünümü, sıfatı gibi özelliklerine göre değerlendirilir. Burada bahsi geçen açıklamalar genel olacağından rüyanızın tam ve daha doğru açıklanmasına yardımcı olacak ayrıntıların anlamlarına bakarak kendi durumunuza göre birleştirebilirsiniz.

Rüyada zat görmek; görülen zatın iyi ve güzel durumuna göre hayra yorulur. Rüya gören kişi için beklenmedik, ani bir şekilde ortaya çıkıp kendisine tavsiyelerde bulunan bir kişi görmek bazen kendisine hatalı davranışlarından dolayı bir uyarıdır, bazen de çıkmazda olduğu bir durumdan kolaylıkla çıkacağını müjdeler.

Rüyada Ermiş Zat Görmek

Rüya görenin inançlarındaki zafiyete veya dini bütün kimse için kendinden emin olmaya işaret eder. Şeklen klasikleşmiş aksakallı dede rüyalarında olduğu gibi temiz, nur yüzlü, beyaz giyimli bir kişi gibi görülüyor ise bu rüya hayırlara aracı olur, kişinin isabetli kararlar verebilmesinde yardımcı olacak unsurların ortaya çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Kötü Bir Zat Görmek

Rüyasında kişiye kötülük yapan, kötü laflar sarf eden veya insanlar arasında kötü bilinen bir kimseyi görmek rüya gören için de bir uyarıdır. Kendisine dikkat etmesi gerektiği, kötü insanların şerrinden korunmak için Allah’a sığınması gerektiğine dair işaretler bulundurur.

Rüyada Ölmüş Bir Zat Görmek

Hayra yorulur; rüyada görülen ölmüş bir tanıdık ise o kişinin ailesinden biri ile karşılaşmaya, uzakta ise size ziyarete geleceğine yorumlanır. Eğer rüyada görülen ölmüş zat tanıdık değilse sağlığınızın iyi durumda olduğuna ve uzun yaşayacağınıza tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın