Rüyada Altın Küpe Görmek

Rüyada altın küpe görmek, rüya sahibi için olumlu anlamlar içerir. Kişinin hayatını eskisinden çok daha iyiye gideceğini, işinde başarısının arttıracağına, sağlığının yerine geleceğini, kazancına kazanç katacağını anlatır. Bu rüyayı hayatınızın istediğiniz seviyeye geldiğini ya da geleceğine yorabilirsiniz. Maddi olanaklar artacak, istediğiniz her şeye sahip olacaksınız demektir.

Rüyada Altın Küpe Hediye Almak

Rüyada birisinden altın küpe hediye aldığınızı gördüyseniz etrafınızda tanıdığınız bir insandan size hayırlı ve güzel bir haber gelecek demektir. Veya bu kişiden iyilik göreceksiniz diye de yorulur. Genel olarak hediye olarak altın küpe almayı müjdeli bir habere yorabiliriz.

Rüyada Altın Küpe Bulmak

Rüyada bir yerden altın küpe bulduğunuzu gördüyseniz bunu pek iyi yorumlayamayız. Genel olarak rüya yorumcuları şans ve nasibin azalacağına, kişinin hayatında terslikler olacağına mutluluk, huzur ve kazançta azalma yaşayacağına yormaktadır.

Rüyada Altın Küpe Taktığını Görmek

Rüyada altın küpe taktığını görmek, rüyayı gören kişinin çocuğu ile ilgili yorumlar içermektedir. Rüya sahibinin evladının hem topluma hem kendisine hayırlı bir evlat olacağına, sevgisini eksik etmeyen, saygısını eksik etmeyen bir insan olacağına, dininde ahlakınında yerinde olacağına delalettir.

Rüyada Altın Küpe Kırılması

Rüyada altın küpe kırılması kişinin bir olay neticesinde hayal kırıklığı ya da çok fazla bir üzüntü yaşayacağını anlatır. Yani kişi hüsrana uğrayacak demektir. Bu rüyayı kişinin çok kötü bir haber almasına veyahut birinden kötü bir söz duymasına da yorabiliriz. Kişinin duyduğu bu söz onu çok üzecek anlamına gelir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Emine sahin

Rüyamda akar suda tek kupe buldum

Melissa

Rüyamda anneannemlerin evindeydim. Bayram günüydü. Anneannem eve gelen misafirlere altın (çeyrek altın ,bileklik,kolye,yarım altın ,tam altın vb.) veriyordu. Misafirlerden biri anneannemin akrabası, aynı zamanda komşusuydu. Ona da vermişti. Anneannem benim elime de 4 tane küpe koymuştu.Küpeler aynıydı. Ben anneannem altın dağıttığı için rahatsız olmuştum. Çünkü maddi durumu çok iyi değildi. Onun da misafirliğe gitmesini istiyordum ki ona da altın versinler. Bu altın dağıtma işi bir adet ve gelenek gibiydi. Yorumlar mısınız?