Rüyada Yüz Yıkamak

Rüyada yüz yıkamak, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin ferah ve mutluluk içinde yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin borç yüzünden canı sıkılıyor ise borcunu öder, hastalık çekiyor ise ya da ailesinden biri hasta ise şifa bulur. Rüyada yüzünüzün kirli olduğunu ve yıkadıktan sonra temizlendiğini görmüş ise rüya sahibinin üstüne yük olan ve onu çok sıkan olay ya da durumun ortadan kalkacağına huzuru yeniden bulacağına delalet eder.

Rüyada Yüzünü Su ile Yıkadığını Görmek

Rüyada yüzünü su ile yıkadığını görmek, rüyayı gören kişinin ferahlamasına ve mutlu olacak olmasına delalet eder. Temiz su ile yüzünü yıkadığını gören sevindirici ve müjdeli olan bir haber alır. Suyun pis olması ise olumsuz ve sıkıntı verecek olan haber almaya delalet eder.

Rüyada Yüzünü Sabun ile Yıkadığını Görmek

Rüyada yüzünü sabun ile yıkadığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamına delalet eder. İş yaşamında başarılı olmaya ve kazanç elde etmeye yorumlanır. Rüya sahibinin gelirinde yaşanan artış ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Yüzünü Akan Suda Yıkadığını Görmek

Rüyada yüzünü akan suda yıkadığını görmek ise rüyayı gören kişinin iş yaşamına delalet eder. İş yaşamında farklı ve yeni adımlar atacağına, başarılı olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yeni bir iş kuracağına ve işinde güzel ve bereketli kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Hatice

Rüyamda eşimin tişörtünü tanıdığım bir adamın giymiş olduğunu gördüm ve küçük bir kız çocuğu o adamdan bana doğru koşarak geldi. Anlamı nedir?

Hatice

Rüyamda zor bir durumda olduğumu görüyorum. Sonra tanıdığım biri gelip bana yardım edip, bulunduğum o sıkıntılı yerden kurtarıyor. Bana sıkıca sarılıp başımdan iki kez öpüyor. O esnada benim de ablama sarılıp bizimle beraber sürüklediğimi fark ediyorum. Yorumlar mısınız?