Skip to Content

Rüyada Yürüyen Merdiven Görmek

Rüyada yürüyen merdiven görmek, rüya sahibi açısından farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bunlardan bir tanesi eğer merdiven yukarı doğru çıkıyorsa işinde başarılı olacağına, ailesinde mutlu, huzurlu bir dönem yaşayacağına delalet etmesidir. İkincisi ise eğer merdiven aşağı doğru iniyorsa kişinin başarısız olacağını beklediği sonuçlarını alamayacağını delalet etmesidir.
Kişi rüyada yürüyen merdivenin altından geçiyorsa bir fırsatı değerlendirebilecek demektir. Bu rüya ile ilgili bir yorumda rüya sahibinin güçlü, takdir edilen ve sevilen bir dost edineceği ile ilgilidir. Eğer rüyanızda yürüyen merdiven gökyüzüne doğru çıkıyorsa işinizde en yüksek mertebeye ulaşacak, manevi olarak da en yüksek yere geleceksiniz demektir.

Rüyada Yürüyen Merdivene Binmek

Rüyada yürüyen merdivene binmek, kişinin işini değiştireceğini, farklı bir meslek edileceğini ve bu meslekte daha iyi olacağına delalet eder. Yukarı doğru çıktığını görüyorsanız mesleğinizde en iyi yerlere gelecek, sürekli ilerleyecek, gayretlerinizin sonucunu olumlu bir şekilde alacaksınız demektir. İşinizde isim yapacağınıza da yorumlanabilir.

Rüyada Yürüyen Merdiven Basamakları Görmek

Rüyada yürüyen merdiven basamakları görmek, hayatınızda bazı aşamaların sizin için çok önemli olduğunu anlatır. Bu aşamalar bazılarının aşk hayatında bazılarının ise iş hayatında olabilir. Bu basamakları çıkan kişi sorunlarını kendi başına kolay bir şekilde anlatacaktır. Basamakları inen kişi ise sıkıntıları yaşamaya devam edecek, psikolojisi bozulacak ve üzülecek demektir. Yani yürüyen merdiven kişinin bilinçaltı ile ilgili olan olayları ve durumları yansıtmaktadır

Vedat

Tuesday 17th of March 2020

Çok kısa olarak hatırlıyorum. Yanı rüyam uzun sürmedi. Tek hatırladığım "yukarı çıkan yürüyen merdivenden aşağı inmeye çalışıyordum. Ama rahattım ve rüya hemen bitti"

Öznur

Sunday 10th of November 2019

Rüyamda evimin içinde üç tane yürüyen merdiven vardı yaklaşınca çalışıyordu bende elektiik harcaması diye yanından usulca geçiyordum

Sema

Saturday 20th of July 2019

Rüyamda güneşli bir günde üst geçite çıkmak için yürüyen merdivenlere yaklaşmıştım aşağıdan kalabalığın yürüyen merdivenle yukarı doğru çıkışını seyrediyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.