Rüyada Yabancı Ülke Görmek

Rüyada yabancı ülke görmek, kişinin hayatında şansın Egemen olacağına delalettir Öyle ki rüya sahibinin başına Talih Kuşu bulunabilir ve hayatı bir anda değişebilir anlamına gelir. Hiç beklemediği bir anda beklemediği şekilde başarılar sağlayabilir, paralar kazanabilir, işinde terfi alabilir ve şu an olduğundan çok daha rahat, standardı yüksek bir yaşama sahip olabilir demektir. Rüya sahibi bu imkanları ile hem ailesini hem de kendisini daha da kalkındıracak yeni başlangıçlara adım atacak diye yorulur. Genel anlamda bu rüya kişinin maddi anlamda bir yükselme yaşayacağını, hem ailesini hem kendisini tekrar ayağa kaldıracağını anlatmaktadır.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek

Kişi rüyasında yabancı bir ülkeye gittiğini gördüyse bunun anlamı kendisine yeni teklifler geleceğidir. İş dünyasında ün salacak, firmalar ortaklık ve işbirlikleri için kendisine gelecek diye yorulur. Dolayısıyla rüya sahibi feraha erecek, rahatla kavuşacaktır. Eğer gidilen yabancı ülke temiz ve modern bir yer ise yine yaşayacağı şeyler de doğal olarak güzel ve hayırlı olacak demektir. Bunun tam tersi durumda ise kişi zarar sağlayacak ve bunu toparlamak için uğraşacak diye yorulur.

Rüyada Yabancı Ülkeden Gelenleri Görmek

Rüyada yabancı ülkeden gelenleri görmek, kişinin kaygılı bir dönem yaşayacağını, geleceğinden korkacağını anlatır. Rüya yorumcuları bunu bir ikaz olarak da algılanması gerektiğini söyler. Yani kişi böyle bir rüya gördü ise iyice araştırmadan bir adım atmaması gerektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın