Rüyada Yün Yıkamak

Rüyada yün yıkamak; sahip olunan mal varlığını korumaya, temiz bir yaşama, haramdan uzak olmaya yorumlanır. Rüyada görülen yün yıkamak; yünün miktarı oranında kederden kurtulmaya işaret eder velhasıl rüyada görülen detaylar, rüyanın gidişatındaki olayların anlamlarına bakılarak yorumlanması daha isabetli olur.

Rüyada yün yıkamak eğer yün çok kirli ve çamura bulanmış ise rüya sahibinin haram karışmış malını aklamaya çalıştığına delalet eder. Yıkanacak yünün temiz olması dürüst kazançta çok itinalı olunduğuna, nafakasını alın teri ile temin eden kişinin temiz ahlaklı, gerçek bir inanan olduğuna tabir edilir.

Rüyada Yün Kazak Yıkamak

Giyim eşyası, tekstil işleri ile uğraşan kimselere işaret eder. Rüyada yün kazak yıkamak; ticaret işinden güzel ve temiz kazançlar elde edip ailesinin geçimini sağlamaya, mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Yün Görmek

Rüyada yün maldır; yün görmek, giymek, stoklamak veya yün ile alakalı herhangi bir şey görmek dünyalığa, helal mala yorulur. İşlenmemiş halde yün görmek; daha ala kabul edilir. Rüyada yünden yapılmış fakat sert, kaba ve kişiye yakışmayan giysi üzüntü ve kasvete, fakirleşmeye işarettir. Kış mevsiminde yüncü bir kimseyi görmek; ticaret yapmaya ve kazanmaya, yaz mevsimi görmek; ummadık şekilde darlığa ve kedere rivayettir.

Rüyada Yün Yakmak

Hayırlara yorulmayan rüya kişinin malını mülkünü ziyan edip servetinin elinden gideceğine, parasız pulsuz kalacağına delalet eder. Bazı tabircilere göre rüyada yün yaktığını gören kişinin inançlarının zayıflamış, dininin bozulmaya başlamış olduğuna uyarıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın