Rüyada Yüksek Bina Görmek

Rüyada yüksek bina görmek rüyayı gören kişinin oldukça hırslı bir kişi olduğuna, kendisine son derece büyük hedefler koyduğuna, hedeflerine ulaşmak için ciddi adımlar atacağına ve tüm bunların neticesini alacağına işaret eden bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi son derece lüks ve ihtişam içinde yaşar, maddi sıkıntı çekmez, kariyerinde en tepelere kadar ulaşır, güç ve kudret sahibi olur. Çabalarının karşılığında en yüksek makamlara kadar ulaşır. Yani özetle son derece olumlu anlamlar içeren bir rüyadır.

Rüyada Yüksek Binaya Çıkmak

Eğer kişi rüyasında yüksek binaya çıkıyor ise bu son derece hayra yorulan bir rüyadır ve şöyle yorumlanır: Başarılarının üzerine, başarı koyarak mesleğinde yükselme noktasında sınır tanımaz, hem parasal hem de kariyer anlamında zirveye ulaşır ve kimse bu bağlamda yanına yaklaşamaz. Tüm bunlara bağlı olarak da çevresinde saygı ve itibar görür.

Rüyada Yüksek Binadan Düşmek

Rüyada yüksek bir binadan düşmek hayra yorumlanmaz ve son derece olumsuz yorumlanır. Tıpkı rüyada olduğu gibi kişi elinde olan mevkii kaybeder, başarısızlıklar yakasını bırakmamaya başlar, elindekileri kaybetme durumu ile karşı karşıya kalır ve tüm bunlara istinaden yaşam standartlarını daha önceki standartlarının altını düşer ve tüm bunlar rüyayı gören kişiyi oldukça mutsuz eder.

Rüyada Yüksek Binanın Tepesinde Olmak

Kişi eğer kendisini yüksek bir binanın tepesinde görür ise büyük bir başarı ve/veya birincilik elde eder, alanında en iyisi olur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın