Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek son derece olumsuz anlamlar içeren bir rüyadır, bu rüyayı gören kişi duygusal bir kişidir, bir takım sıkıntılı ve üzgün günler geçirir, yine bu rüyayı gören kişi iş ve özel yaşamında beklemediği, düşünemediği, hayatını olumsuz etkileyecek durumlar yaşar, tüm bu durumlardan huzuru kaçar ama eğer yaşadığı tüm bu olumsuzluklara karşı sabır gösterir ise olayların üstesinden gelir, sorunları tedavi eder, yaşamını tekrar düzene koyar, sevinçli, mutlu günler yaşamaya başlar.

Rüyada Kara Kedi Öldürmek

Rüyada kara kedi öldürmek son derece olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, iş yaşamında büyük başarılara imza atar, ciddi projelere imza atar, büyük miktarlarda para kazanır, maddi güç elde eder, refah ve huzur içinde yaşar, kendisini rahatsız ve mutsuz eden kişileri yaşamından çıkarır, servet sahibi olur, güzel günler geçirir, zihnini meşgul eden sıkıntıları üzerinden atar.

Rüyada Kara Kedi Sevmek

Eğer kişi rüyada kara kedi sevdiğini görür çok güçlü hislere sahiptir ve söylediği şeyler doğru çıkar yani bu anlamda doğru ve olumlu bir rüyadır.

Rüyada Kara Kedi Yavrusu Görmek

Kişi rüyada kara kedisi yavrusu görür ise iş yaşamında çok güvendiği biri yüzünden hayal kırıklığına uğrar ve ciddi bu bağlamda bir ihanet yaşar. Bu olay da onun çok üzülmesine neden olur. Aynı zamanda kendisine zarar getirecek bir durumla da karşılaşacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın