Rüyada Yırtık Pantolon Görmek

Rüyada yırtık pantolon görmek, eksikliklerin tamamlanacağı anlamına gelir. Rüyasında yırtık pantolon gören kişi yaşamındaki eksiklikleri bir bir tamamlamaya başlar. Bunlar ailesinin ve yakın çevresinin desteği ile olur. İşlerinde meydana gelen aksaklıklar aile büyüklerinin yardımlarıyla giderilir ve kazancı artar. Bazı kaynaklarda bu rüya, rüya sahibinin mevcut tüm borçlarının ailesi tarafından ödeneceğine dair bir işaret olarak da görülmektedir. Tek başına sorunlarının üstesinden de gelemez ve ailesinin desteği ile eski huzurlu günlerine geri döner.

Rüyada Yırtık Pantolon Giymek

Rüyada yırtık pantolon giymek, var olan işlerden memnun olunmayacağı, yeni iş ve ortaklıklar için planlar yapılacağı konusunda mesajlar veren bir rüyadır. Rüyasında yırtık pantolon giydiğini gören kişi artık bulunduğu işten ve konumdan memnun olmamaya başlar. Yeni arayışlar içerisine girer. Bu süreçte ona ailesi ve arkadaşları da yardımcı olur.

Rüyada Yırtık Pantolon Almak

Rüyada yırtık pantolon almak, rüya sahibinin sorumluluklarının arttığı anlamına gelir. İş yükü artan ve ailesine karşı sorumlulukları değişen kişi, bu durum karşısında zorluk yaşar. Geçireceği zorlu süreçlere işaret eden bu rüya, bazı kaynaklarda eşinin isteklerini yerine getirebilecek paraya sahip olamama şeklinde de yorumlanır. Eşinin yaptığı masraflar ve istekler karşısında yeterli parayı kazanamayan rüya sahibi çok büyük sorunlar yaşamaya başlar. Bu durum ruhsal dengesini de bozar ve büyük bir depresyonun içerisine sürüklenir. Eksikleri kapatamıyor olması huzurunun kaçmasına neden olur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Büşra moran

Rüyamda eskiden çok yakin arkadaşim olan birinin yırtık eşofmanmiydi taytmiydi tam hatirlamiyorumda giydiğini gordum o arkdsimla 4 yildr gorusmuyorum acaba ruyami yorumlarmisiniz

İlksen

Rüyamda üzerimdeki pantolonun tek bacağını komple yırttım. Bu ne anlama geliyor?

Asiye

Rüyamda pantolonlarımdan bazılarının yırtık olduğunu gördüm. Yırtık olmasına şaşırdım. Yırtık almamıştım ve ben de yırtmamıştım. Sadece elime aldığım pantolonların yırtık olduğunu görüp şaşırdım.