Skip to Content

Rüyada Yırtık Kâğıt Görmek

Rüyada yırtık kâğıt görmek, planların işlerin olmayacağı anlamına gelir. Rüyasında yırtık kağıt gören kişi, planladığı işleri gerçekleştiremez ve imzaladığı anlaşmalar bozulur. Büyük kayıplar yaşamasına söz konusu olacaktır. Umutlandığı, geleceğe yönelik planlar yaptığı işlerinin aksi gitmesi rüya sahibi üzerinde olumsuz etkiler bırakacaktır. Rüyada yırtık kâğıt görmek kişisel çıkarlar yüzünden bozulan işler olarak da yorumlanır. Rüya sahibi başarılı olacağını düşünerek girdiği bir işten zararlı ayrılır. Bunun sebebi kişisel çıkarların öne geçmesidir. Hem büyük bir mal kaybı hem de zaman kaybı yaşanır. Bazı kaynaklarda bu rüyanın diploma ya da sertifika işlemlerinde yaşanacak aksilikler olarak da yorumlanır. Rüya sahibi düşündüğü gibi diplomasını alarak yeni işlere yönelemez ve bir süre daha beklemek zorunda kalır.

Rüyada Kâğıt Yırtmak

Rüyada kâğıt yırtmak, hevesle başlanan bir iş ya da ortalıktan vazgeçmek olarak yorumlanır. Rüyasında kâğıt yırttığını gören kişi, söz verdiği bir işi yarım bırakır ya da kendisine güvenip yola çıkan birini yarı yolda bırakır. Rüyada kâğıt yırtmak, tek taraflı olarak birlikte yapılması planlanan bir işe olan inancı kaybetmek şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada kâğıt yırtmanın başka bir kaynakta iş değişikliği yapmaya da işaret ettiği söylenmektedir. Rüyasında kâğıt yırtan biri işinden istifa eder ve yeni bir işe başlar. Eski işine dair her şeyi unutmak ve yeni işinde kendisini geliştirmek ister. Bu yönde hareket etmeye başlar.