Rüyada Yılan Pişirmek

Rüyada yılan pişirmek; kötü insanların şerrinden kurtulmak, düşmanını mağlup etmek, mal ve menfaat sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Rüyada yılan hem sinsi, gizli bir düşmana hem de, kadına, evlada, güçlü bir tanıdığa, saltanata veya kişinin menfaatine işaret sayılan bir semboldür. Rüyada yılan pişirdiğini görmek; hayra yorulur, bir zorluğu alt edip fayda sağlamaya tabir edilir.

Rüyada yılan pişirmek; bir afetin sizden uzaklaşacağına, kötü insanların etkisine girmeyeceğinize, size ve ailenize zararı dokunacak fenalıkların savulacağına işaret eder. Rüyada pişirildiği görülen siyah yılan; çok kötü düşman, sarı yılan; hasta olan zayıf düşman, yeşil yılan; bağnaz düşman, kırmızı yılan; gösterişe düşkün, saldırgan düşman olarak nitelendirilir. Rüyada büyükçe bir yılan pişirdiğini görmek liderliğe, makama, sabit olan hastalıkların iyiye gideceğine, kötü giden işlerinin kolaylaşacağına delalettir.

Rüyada Yılan Çorbası Pişirmek

Rüyada bir yılanı kesip doğradığını gören, düşmanından uğradığı haksızlıklarının intikamını almış olur. Rüyada görülen uzun, kalın yılan; kadın veya çocuğundan düşmanlığa, bu yılanın kesilmesi de düşmanlığın sona ereceğine işarettir. Rüyasında yılan çorbası pişirdiğini gören haksızlıkla elinden alınan menfaatlerini tekrar geri almaya muktedir olur ve bu faydanın artmasını sağlar.

Rüyada Izgarada Yılan Pişirmek

Rüyada dumansız kor ateş hacca gitmeye işarettir. Rüyada ızgarada yılan pişirmek de hacca giderek büyük fazilet sahibi olmaya rivayettir. Bazı yorumlara göre yanan ateş üzerinde yılan eti kızartmak gıybet ve kindarlığa işarettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Fatih Arif

Rüyamda musluktan yılan çıktı ben onu öldürdüm küçük siyah bi kadın vardı yılanın yanında yılanı pişirmek için doğramam gerekiyordu hava karanlıktı yanlışlıkla yerde yılanın yanındaki küçük siyah kadınıda doğradım ama kadın ölmedi birisi kadını yerde çekeleyip götürdü yılanı öldürdürdüm derisi canlı gibi kaldı içini yiyecektim iğrendim sonra büyük büyük dilimler halinde doğramışım geçen insanlara verdik yediler ama ben iğrendim yemedim