Rüyada Yılan Eti Yemek

Rüyada yılan eti yemek, rüyayı gören kişinin düşmanlarından kurtulacağına, düşmanlarının mallarını alacağına delalettir. Yılan eti yemek mühim bir takım görevlerde başarı sağlamak manasına da gelir. Rüyayı gören kişinin etrafındaki kıskanç bazı kimselerin inadına mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına da alamettir. Maddi olarak kolay para kazanılacağının ve bu sayede kişinin tüm hayatının varlık içerisinde geçeceğinin habercisidir bu rüya. Rızkın artacağına, bereketli bir ömür geçirileceğine delalettir.

Rüyada Yılan Yediğini Görmek

Rüyada yılan yediğini görmek, rüyayı gören kişinin hem maddi konularda rahatlayacağına, hem de var olan sıkıntılardan veya kişiye zarar veren, moralini bozan kimselerden kurtulmaya delalettir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçek olacağı, mutlu günler geçireceği alamet edilir. Rüyada yılan eti yiyen kimse çok varlıklı bir kimse olur ve mal varlığı herkesi kıskandırır. Çok güzel mevkilere gelir, bolluk bereket içerisinde bir yaşam sürer. Rüyada yılan yediğini gören kimsenin aynı zamanda şansının olumlu yönde döneceği de alamet olunur.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, rüyayı gören kimsenin çevresinde kendisine zarar verecek, kötü niyetli, çıkarcı, sinsi b,r takım kimseler olduğuna işarettir. Bu rüya, rüya sahibine bir uyarı olarak işaret edilmektedir. Rüya sahibi yılanı evinde görür ise ailesinin içerisinde ya da akrabalarının içerisinde bir takım düşmanlarının olduğuna delalettir. Bu sebeple rüya sahibi ileride sıkıntılar yaşamamak adına çok dikkatli olmalıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın