Rüyada Yıkılmış Ev Görmek

Rüyada yıkılmış ev görmek, rüyayı gören kişinin çok sevilen, değer verilen bir kimse ile yaşanacak bir tartışmaya ve bu tartışma sonrasında yaşanacak kalp kırıklıklarına, bazı hayal kırıklıklarına, sıkıntılı günlere, gözyaşına, hüzne ve kedere delalettir. Aile içerisinde yaşanan bir vefat sonrasında kişinin hayata küseceğine, yaşama sevincinin kalmayacağına, hayatını bir türlü yoluna koyamayacağına ve haneye gelecek bir takım üzüntülü haberlere rivayet olunur. Rüyada yıkılmış ev görmek aile içerisindeki sıkıntılara, aile bireylerinin bir birine olan saygısının bittiğine, hane içerisinde olumsuzluklar yaşanacağına, bu sıkıntıların bir türlü çözüme kavuşturulamayacağına ve huzursuz bir yaşantıya delalettir.

Rüyada Yıkılmış Ev Altında Kalmak

Rüyada yıkılmış ev altında kalmak, rüyayı gören kişinin hayatını çok derinden etkileyecek bir takım sorunlar yaşayacağı, ömür boyu unutamayacağı yaralar alacağı, hane içerisinde huzursuzluklar yaşanacağı, ailenin paramparça olacağı, hüzünlü günler yaşanacağı rivayet olunur. Fakat rüya sahibi sabır ile bu kötü zamanların geçmesini beklerse her kötü günün arkasından mutlaka güzel günlerin geleceği ve mutlu günlere kavuşacağı da rivayet olunmaktadır.

Rüyada Yıkılmış Ev Tamir Etmek

Rüyada yıkılmış ev tamir etmek, rüyayı gören kişinin hayatındaki bir takım olumsuzluklardan, sıkıntılardan kurtulacağına, güzel günlerin rüya sahibinin çabasıyla geleceğine, sorunlarını çözebilmek için çok uğraş vereceğine, aile hayatındaki sıkıntıların zamanla düzeleceğine, huzurlu bir hayata kavuşulacağına delalettir. Bu rüya geçmişte yapılan hatalardan ders alınıp gelecekte bu hataları tekrar yapmamaya, eş, çocuk ve aile bireylerine daha fazla önem göstermeye de işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın