Skip to Content

Rüyada Yeşil Tarla Görmek

Rüyada yeşil tarla görmek; hayırla yorumlanır. Rüya sahibinin niyetinin temiz olduğuna, yaptığı işlerin dini olarak iyi olduğuna ve Allah katında tövbeye işaret etmektedir. Hayat arkadaşı, evlat, mal-mülk, saygı ve sevindirici bir habere delalettir.

Evli Kişinin Rüyada Yeşil Tarla Görmesi

Ayrıca rüya sahibi evliyse hayırlı evlada, bekarsa hayat arkadaşıyla iyi anlaşacağına şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin dini yönden güçleneceğine, kalbinin Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına ve Kur’an ilmiyle yoğrulup imanını dinç tutacağına yönelik bir işarettir. Bu kimse ibadeti güçlü, Allah korkusuna sahip temiz bir kuldur.

Rüyada görülen bu yeşillik hayırdır ve bereketle yorumlanır. Ayrıca bazı rüya yorumcularına göre de bol kazanç ve güzel kısmet manası da taşımaktadır. Rüya sahibi iş ve maddi olarak tatmin olacak bir seviyeye gelecektir. Umutlu yarınlara koşan bu kişi mutlu ve güzel bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Kuru Tarla Görmek

Rüya sahibi için memnuniyetsiz bir rüya olup can sıkıcı tekrarlanan olaylara işarettir. Rüyayı gören kişi için umutsuzluk baş göstermiştir ve bu kimse elini hangi işe atsa eli boş bir şekilde o işten ayrılmakta hatta içinde bulunduğu zor durum yetmiyormuş gibi bir de yakın çevresinden de darbe almaktadır.

Rüyada Tarla Görmenin Alternatif Yorumları

Ayrıca bazı rüya yorumlarına göre kurumuş bir tarla imandan yoksunlaşmış, körelmiş kalbe işaret etmektedir. Yani iman gücü azalan bu kimse günahlar içindedir ve işleri de yolunda gitmemektedir.