Rüyada Eşeğe Binmek

Rüyada eşeğe binmek, önemli bir yol katetmeye işaret eder. Rüyasında eşeğe bindiğini gören kişi, zorlu yollardan geçer, ama sonunda başarıyı elde eder.

Rüyada Eşeğe Binmenin Alimlerce Yorumu

Eşeğe binmek birçok alim tarafından başarının artması, uzmanlaşma, önemli bir mevkiye yükselme şeklinde yorumlanır. Rüyasında eşeğe bindiğini gören kişi, yakın zamanda tüm emeklerinin karşılığını almaya başlar.

Rüyada eşeğe binmek, rüya sahibinin kendisine olan inancının da göstergesidir. Kendisine güvenen ve başarılı olacağına inanan kişi, yakın zamanda tüm hedeflerine ulaşır. Girdiği her işten alnının akıyla çıkar ve mesleğinde uzman olur. İşinin ehli olduğu için çevresindeki herkes tarafından takdir görmeye başlar. Başarılarıyla konuşulur ve hem maddi hem de manevi anlamda büyük adımlar atar.

Rüyada Eşeğe Bindiğini Gören Kişi

Rüyada eşeğe bindiğini gören kişi, bazı kaynaklara göre mutluluk verici bir haber alır. Sevindirici haberlere işaret eden bu rüya, hem özem yaşamda hem de iş hayatında her şeyin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada Eşek Görmek

Rüyada eşek görmek, emeklerin karşılığının alınıp bir alim olunacağına delalettir. Rüya sahibi yıllarca süren çalışmalarının neticesinde başarıya ulaşır. Bilgisi sayesinde yüksek makamlara gelir ve herkes tarafından tanınacak olan bir alim olur. İnsanlara yol gösterir, bulunduğu meclislerde sözü dinlenir, her türlü bilgiye erişir ve yaşamın manasını çözer. Rüyasında eşek gören kişi, çalışmalarının neticesinde istediği seviyeye yükselir ve kendisine tanıyanlarda hayranlık uyandıracak olan bir bilgeliğe ulaşır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Mehmet

Ölmüş babam eşeği getirdi ve eşeğe binmemi söyledi. Ben de eşeğe bindim. Ne anlama geliyor?

İlyas

Rüyamda eşim benim eşeğe bindirdi. Eşeğin semeri altından birden fazla hamam böceği çıktı. Sonra semeri aşağı attım ve çok sayıda kurtçuk gördüm. Bunun anlamı nedir? Yorumlar mısınız?

Abdülhamit

Rüyamda beyaz ve semersiz bir eşeğe bindim. Bir polis semer bulmamı yoksa ceza yazacağını söyledi. Biraz meşakkatli oldu ancak birisinden semer istedim. Semeri verdi ve o esnada uyandım. Yorumlar mısınız?