Rüyada Yeşil Örtü Görmek

Rüyada yeşil örtü görmek iyiye yorulur ve bu rüya kişinin maneviyatını güçlendirmek için çabalayacağına, günah işlemekten kaçınacağına, iyi işler yapacağına tabir edilir. Bazı âlimlere göre yeşil örtü adabı olan kişilerin adağını gerçekleştireceğine, bekâr kimselerin yuva kuracağına ve mutlu olacağına, erkekler için bu rüya askere gitmeye yorulur. Genel olarak bu rüya güzelliklere ve hoş şeylere işaret eder.

Rüyada Yeşil Masa Örtüsü Görmek

Rüyada yeşil masa örtüsü görmek kişinin kendi işini yapacağına ya da bir ortak ile yeni bir işte yatırım yapılacağına delalet eder. Genel olarak bu rüya, rüya sahibinin yaptığı işi değiştireceğine ve yeni bir alana yöneleceğine tabir edilir. Rüyada eski bir yeşil masa örtüsü görmek ise evli kimseler için bazı tatsızlıklar yaşanacağına ancak bu durumun uzun süre sürmemesine, her şeyi yoluna koymaya delalet eder. Bu rüya dargınların barışacağına, küslüklerin sona ereceğine işaret eder. Ayrıca üzerinde çalışılan işlerin yolunda gideceğine ve mutlu bir aileye sahip olmaya da tabir edilir.

Rüyada Yeşil Örtü Satın Almak

Rüyada yeşil örtü satın almak rüya sahibinin gün geçtikçe dini anlamda kendini geliştireceğine ve hacca gitmeye karar vereceğine, hazırlıklara başlayacağına, öğrendikleri ve kendini eğitmesi sonucunda hayatını değiştireceğine, maneviyatını her geçen gün artıracağına, mutlu bir yaşam oluşturacağına delalet eder. Her daim hayırlara yorulan bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın