Rüyada Yeşil Çimen Görmek

Rüyada yeşil çimen görmek, rüyayı gören kişinin bozulan ve zorluk yaşadığı işlerin düzeleceğine, mutlu ve huzurlu olacağına, kazancının artacağına ve esenlik içinde sağlıklı bir ömür geçireceğine delalettir. Rüyada görülen yeşil çimen ne kadar büyük ise rüyayı gören kişinin kazancı o kadar çok olacaktır. Bunun yanı sıra yeşil çimen görmek rüya sahibinin maneviyatının da güçleneceğine ve inancının gereklerini yerine getirmeye başlayacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Yeşil Ot Görmek

Rüyada yeşil ot görmek, rüyayı gören kişin gelirinin artacağına, zenginliğe, feraha çıkmaya, huzura ve mutluluğa ermeye işaret ettiği rivayet olunur. Aynı zamanda rüya sahibinin sağlılık ve uzun bir ömrü olacağına da yorumlanıyor. Ayrıca rüyayı gören kişinin yaşamına yeni kişilerin gireceğine, hayırlı bir beraberlik yaşayacağına da delalet eder.

Rüyada Yeşil Çayır Görmek

Rüyada yeşil çayır görmek rüyayı gören kişinin inancının kuvvetleneceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre zahmet sonucu kazanılacak olan paraya delalet eder.

Rüyada Yeşil Çimene Uzandığını Görmek

Rüyada yeşil çimene uzandığını görmek, rüyayı gören kişinin zamanında umut ile beklediği fakat üstünden uzun zaman geçtiği ve artık ümidini tamamen kestiği bir işin tekrar gündeme geleceğine ve bu iş ile ilgili gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kurumuş Çimen Görmek

Rüyada kurumuş çimen görmek, rüyayı gören kişinin üstüne bir rehavetin çöküp yerleşeceğine, kişinin elini bile kaldıracak halinin olmayacak olmasına yorumlanır. Rüya sahibinin dingileşmesine ve son derece sakin bir havaya bürünmesinin yanı sıra bazı alimlere göre sinirli olmaya ve agresif hareketler sergilemeye delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Tuğba

Akşam yeşil çimende oturuyordum. Ben 25 yaşındayım. 16 yaşında namaza başlamıştım ve o dönemde akşam gökyüzünde Allah lafzı gördüm. Aydınlık bir ormanda kanatlı Pegasus beyaz at gördüm. Kabe’de taşına dokunarak ağlıyorum. Taş buz gibiydi ve hayallerim gerçekleşmediği için ağlıyorum. Mescidi Nebevi’de peygamber efendimizin kabrinin kapısının önünde namaz kılıyordum. Çok aydınlık ortam vardı. En son da ünlü biriyle evli olduğumu ve ondan bir erkek çocuğum olduğunu gördüm. Rüyamı yorumlar mısınız?