Rüyada Yeşil Böcek Görmek

Rüyada yeşil böcek görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda aklını karıştıracak olan bazı olayların olacağına, bazı durumlardan dolayı sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyada yeşil böcek görmek, iyi niye ile başlanan hayırlı bir işin sonunun kötü bitebileceğine, eş ya da sevdiği bir kimse ile geçici ayrılık yaşamaya, fikir çatışmaları yaşamaya delalet eder.

Rüyada yeşil böcek görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin iş yaşamında da sıkıntılı zaman geçmesine ve huzursuz olunmasına sebep olacak olan olayları yalamaya delalet eder. Alınan bazı kararların tekrardan gözden geçirilmesine ya da iş yerinde oluşan iletişim bozulması ile yaşanabilecek olan sorunlara delalet eder. Rüyada eşil böcek aile içinde olabilecek olan gerginliğe de delalet eder.

Rüyada Yeşil Böcek Yediğini Görmek

Rüyada yeşil böcek yediğini görmek, rüyayı gören kişinin her sıkıntı ve sorununu içine attığına, kimse ile paylaşmadığına ve yaladığı birçok kötü davranışı da kimseye belli etmediğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Böcek Öldürdüğünü Görmek

Rüyada yeşil böcek öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin felaketi son anda engelleyecek olan bir hareket ya da bir kararlar alacağına delalet eder. Ayrıca sıkıntıların önüne geçmek ve aile güvenliğini sağlamak olarak da yorumlanıyor.

Rüyada Ölmeyen Böcek Görmek

Rüyada ölmeyen böcek görmek, rüya sahibinin kurtulmak için can attığı ve görmek dahi istemediği bir kimsenin her daim yanında olacağına ve ondan uzak kalmanın mümkün olamayacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın