Rüyada Yerin Yarılması

Rüyada yerin yarılması, rüyayı gören kişi için hayırlı rüya olarak kabul edilmez. Rüya sahibinin şer dolu günler geçireceğine yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin başına uğursuz olayların geleceğine kısmetinin kapanacağına ve şanssızlığın yakasında olacağına delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüyada yerin yarılması kıtlığın yaşanacağına ev büyük savaşların yaşanmasına da işaret olarak kabul ediliyor.

Rüyada Yer Yarılıp İçine Düşmek

Rüyada yer yarılıp içine düşmek ise rüyayı gören kişinin oldukça zor ve sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin işinde bazı olaylar yaşayıp, ilerleme kaydetmek yerine gerileyeceğine, gelirinin azalmasına yorumlanıp aynı zamanda rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısını bir yana bırakarak hastalık derdine düşeceğine de yorumlanıyor.

Rüyada Yerin Çatladığını Görmek

Rüyada yerin çatladığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında sıkıntılı ve zor günlerin yaşanacağına, kötü günlerin ve kötü olaylarında ardı ardına geleceğine ve uzun bir süre bu şanssızlık ve uğrusuzluk ile mücadele edileceğine delalettir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek, rüya sahibinin hiç ummadığı ve hiç beklemediği bazı olayların aniden gerçekleşeceğine, bazı kararları almak zorunda kalacağına, hayatının değişeceğine ve farklılaşacağına delalet eder.

Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek, rüyayı gören kişini düşmanlarından kurtulacağına ve korkularından emin olacağına delalet eder. Bazı alimlere göre ise rüyada kıyamet kopması günahkar olmaya, günah işlemeye delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!