Rüyada Yeni Ev Görmek

Rüyada yeni ev görmek, rüyayı gören kişinin etrafındaki insanlara yapmış oluğu yardımlardan ve iyiliklerden dolayı rüya sahibine düşman olan kişi ya da kişilerin kötü bir duruma düşeceklerine delalet eder. Rüyayı gören kişinin ayrıca ya iş ya a aile yaşamına köklü olan bir değişiklik yapacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Yeni Ev Almak

Rüyada yeni ev almak, rüyayı gören kişinin hayatında gelişen bazı gelişmelerin onun için hayırlı olacağına, maddi kazanç elde edeceğine tabir olunur. Rüyada ev satın aldığını gören kişinin hayallerinin gerçek olacağına, yeni bir işe gireceğine ya da yeni bir işe baş koyacağına da delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre rüya yeni ir ev satın alığını gören kimse sevinçli ve müjdeli olan tez haber alır.

Rüyada Yeni Eve Taşındığını Görmek

Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek, rüyayı gören kişinin yepyeni bir başlangıç yapacağına delalet eder. Rüyada görülen yeni evin büyük ve ferah olması rüyayı gören kişinin yapacağı bu başlangıcın doğru bir karar olduğunu ve hayırlı olacağına delalet eder. Evin dar ve sıkıcı olması ise yeni yapılacak olan bu başlangıcın sonuçlarının ağır olacağına delalet eder.

Rüyada Yeni Bir Evin Yıkıldığını Görmek

Rüyada yeni bir evin yıkıldığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında başarısız bir döneme gireceğine, şansının yaver gitmeyeceğine delalet ettiği gibi ayrıca ailesi ile arasının açılmasına da yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın