Rüyada Yatağa İşemek

Rüyada yatağa işemek, rüyayı gören kişi için bu tip rüya uyarıcı rüya olarak tabir olunur. Rüyayı gören kişinin bir iş ile ilgili olarak ikaz almasına ve yapmamsı yönünde birçok telkinde bulunulmalarına rağmen yapmakta kararlı olmasına ve bu işin sonucunda zara görmeye, toplumca ayıplanmaya delalet eder. Rüyada yatağa işemek aynı zamanda rüyayı gören kişinin manevi ve maddi anlamda zayıflayacağına ve güçsüz düşeceğine delalet eder.

Rüyada Bir Çocuğun Yatağa İşediğini Görmek

Rüyada bir çocuğun yatağa işediğini görmek rüyayı gören kişinin yardıma muhtaç olan bir kimseye yardım elini uzatacağına, kimsesiz olan bir çocuğu himaye altına almasına delalet eder. Rüyada kendi çocuğunun yatağa işediğini görmek ise rüyayı gören kişinin çocuğuna karşı sert bir politika izlediğine, ona olan sevgisini gösteremediğine delalet eder.

Rüyada Eşinin Yatağa İşediğini Görmek

Rüyada eşinin yatağa işediğini görmek, rüyayı gören kişinin eşine karşı kuşkular beslediğine onu sürekli takip altına aldığına, açığını aradığına fakat orta her hangi bir şeyin olmadığına delalet eder.  Bazı âlimlere göre gıybet yapmaya ve günaha girmeye delalet eden bir rüya olarak tabir olunur.

Rüyada Altına İşemek

Rüyada altına işemek, rüyayı gören kişinin bir sırrı olduğuna ve bu sırrını kimsenin öğrenmesini istemediği için sıkıntı yaşamasına, birilerinin öğreneceğine dair sürekli kuşku içinde yaşadığı için sürekli stresli ve sinirli olmasına delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre geçmişi ile yüzleşip geleceğe yönelme olarak da yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın