Rüyada Yalvarmak

Rüyada yalvarmak, rüyayı gören kişinin arzu ettiği her şeye kavuşacağına, muradına ereceğine delalet eder. Rüyada yalvardığını gören kişinin uzun zamandır sabrettiğine ve sabrının sonunda da mükâfatını alacağına delalet eder. Sıkıntıların sona ermesine, borçların ödenmesine ve kazancın artmasına tabir olunur.

Rüyada Allah’a Yalvardığını Görmek

Rüyada Allah’a yalvardığını görmek, rüyayı gören kişinin sabretmesi gerektiğine delalet eden bir rüyadır. İş hayatında, özel yaşamında ya da aile hayatında oluşan sorunların çözümünde bir müddet sabırla beklemesi gerektiğine ve sabrının sonunda sorunların çözüme kendiliğinden kavuşacağına, işinde arzu ettiği terfi ya da mevkie geleceğine tabir olunur. Bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin günahlarının silineceğine bazı âlimlere göre ise borcu var ise kapanacağına işaret olarak kabul edilir.

Rüyada Dua Ettiğini Görmek

Rüyada dua ettiğini görmek rüya sahibinin makam ve mevkii sahibi olacağına ya da makam ve mevkii sahibi olan kişiler tarafından övgü alacağına delalet eder. İş hayatında atacağı adımların doğru zamanda olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, hasta ise şifa bulacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, zengin olmaya ve huzura ermeye delalet eder. Rüyada dua ettiğini görmek bazı âlimlere göre günahlardan tövbe etmeye, dualarının kabul olacağına delalet edip bazı âlimlere göre ise helal ve temiz kazanç elde etmeye delalettir.

Rüyada Dua İstediğini Görmek

Rüyada dua istediğini görmek, rüyayı gören kişinin başkalarının dikkatini çekmek istediğine delalet edip, bunun için aracı kullandığına tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın