Rüyada Yaslandığını Görmek

Rüyada yaslandığını görmek, rüyayı gören kişinin çok değer verip sevdiği bir kimsenin rüya sahibinin başına bir takım işler açacağı, rüya sahibinin uyarılarına rağmen kafasının dikine giderek işleri daha da karmaşık bir hale sokacağı ve başlarının dertten kurtulmayacağı rivayet edilir.

Rüyada Birine Yaslanmak

Rüyada birine yaslanmak, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında giriştiği bazı işlerde yaşadığı sorunları atlatmak için bazı kimselerden yardım isteyeceğine, aldığı bu yardımlar sayesinde işlerini başarıyla halledeceğine, bu başarılar sayesinde de mevki sahibi olacağına, yeni projelerle yeni başarılar elde edeceğine ve maddiyatını düzelteceğine delalettir.

Rüyada Duvara Yaslanmak

Rüyada duvara yaslanmak, rüyayı gören kişinin çalıştığı sektörde çok başarılı ve sözü dinlenen bir kimseden büyük yardımlar göreceğine, aldığı bu yardım sayesinde giriştiği işleri çabuk ve başarılı bir şekilde sonuçlandıracağına, yardımda bulunan kimseye büyük derecede hayranlık besleyeceğine ve başarılı çalışmalara devam edeceğine delalettir.

Rüyada Omuza Yaslanmak

Rüyada omuza yaslanmak, rüyayı gören kişinin giriştiği bazı işlerde kendisine yardım edeceğine, yardımda bulunan bazı kimselere büyük minnet duyacağına, bu yardımların altında kalmayıp bir şekilde minnetini ve şükranlarını o kimselere belirteceğine rivayet edilir.

Rüyada Ağaca Yaslanmak

Rüyada ağaca yaslanmak, rüyayı gören kişinin hayatında çok önemli bir yere sahip olan ve çok sevdiği bir kimseden bazı konularda yardım göreceğine, bu yardım sayesinde maddi ve manevi olarak çok güzel bir yere geleceğine ve bazı sorunlarına en yakın zamanda çözüm bulacağına rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın