Rüyada Yarasalar Görmek

Rüyada yarasalar görmek, rüyayı gören kişinin çok çalışkanlığı ve yaptığı birçok başarılı iş sayesinde çalışma hayatında üst mevkilere geleceği, şansının olumlu yönde döneceğine, yaşamıyla ilgili aldığı bazı kararların kendisine hayırlar getireceğine, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam geçireceğine rivayet edilir.

Rüyada Uçan Yarasalar Görmek

Rüyada uçan yarasalar görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir ömür süreceğine, dertlerinin biri bitmeden diğerinin başlayacağına, sorumsuzluk ve düşüncesizlik sebebiyle birçok olumsuz olayın yaşanacağına ve problemlerin her geçen gün daha da artacağına rivayet edilir.  Rüyada uçan yarasacalar görmek aynı zamanda rüya sahibinin bazı maddi sorunlar yaşayacağına ve bu maddi sorunlar sebebiyle hanesinde ciddi problemler olacağına delalettir.

Rüyada Yarasaların Saldırması

Rüyada yarasaların saldırması, rüyayı gören kişinin yıllardır çalışıp emek verdiği ekmek teknesinin iflas noktasına geleceği, çalışma hayatının bitme noktasına geleceği, maddi kazancın tamamen duracağı, rüya sahibinin maddi açıdan aşırı zor zamanlar geçireceği, bazı kötü niyetli kimselerin rüya sahibine hayır getirecek bazı gelişmeleri baltalayacağı, rüya sahibinin hanesinde huzursuzlukların yaşanacağı ve bu kötü niyetli kimselerin rüya sahibine hayatı zehir edeceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Yarasaların Kan Emdiğini Görmek

Rüyada yarasaların kan emdiğini görmek, rüyayı gören kişinin kendi alın teriyle kazandığı malda mülkte gözü olan bazı kimseleri işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin yıllarca çalışıp çabalayarak kurduğu işini kendi çıkarları doğrultusunda iflasa kadar sürükleyecek kötü niyetli bir kimsenin rüya sahibinin yaşantısını zindana çevireceği rivayet edilir. Rüya sahibinin çok sıkıntılı günler geçireceği ve maddiyatının çok kötü olacağı alamet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın