Rüyada Yangın Söndürmek

Rüyada yangın söndürmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zor zamanların akabinde artık huzur bulacağına, hayatında yolunda gitmeyen her ne varsa yoluna gireceğine, hasta ise şifa bulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının biteceğine ve getirisi güzel olan bir işe başlayacağına, hayra ve güzelliğe delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında bulunan tüm problemlerin çözümüne ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada Yangını Söndürmeye Çalıştığını Görmek

Rüyada yangın söndürmeye çalıştığını görmek, rüyayı gören kişinin bir sorun ile mücadele ettiğine ya da edeceğine delalet eder. Fakat yaşanan ya da yaşanacak olan bu sıkıntısının üstesinden gelebileceğine bu sıkıntılı dönemi de kendine güveni ve atacağı emin adımlar ile kolaylıkla halledeceğine, mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Yangını Su ile Söndürmeye Çalıştığını Görmek

Rüyada yangını su ile söndürmeye çalıştığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında karşılaşacağı bir sorun sebebi ile yardıma ihtiyaç duyacağına, alacağı destek sayesinde de bu sıkıntıdan tez zamanda ve hayırlı bir şekilde kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibinin arkasına alacağı güç ve kuvvette delalettir.

Rüyada Yangını Üfleyerek Söndürmeye Çalıştığını Görmek

Rüyada yangını üfleyerek söndürmeye çalıştığını görmek, rüyayı gören kişinin iş ya da özel yaşamında bazı sıkıntılar yaşadığına bu sıkıtılar sebebi ile oldukça büyük emekler verdiğine, çabaladığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu emeklerinin ve çabalarının karşılık bulacağına arzu ettiği şeye ulaşacağına, amaçlarına kavuşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntıdan feraha çıkmasına yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Gülcan

Rüyada evlendim. Gelinlikli olarak kendimi gördüm. Kocamla bir eve gittik. Ev eşyalı ve dubleks daireydi. Çok beğendim. Ev çok güzel diye gezerken, birden evin yandığını görüyoruz. Çok korkuyorum. Yangını söndürdük ve bir daha yangın çıktı. Sol elimin üzeri yanmıştı ve şaşırıyorum. Çünkü acı yok. Evlendiğim kişi de tanıdık birisiydi. Bu rüyamı yorumlar mısınız?