Rüyada Temiz Su Görmek

Rüyada temiz su görmek, şifa olarak yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin sağlıklı ve afiyette olacağına delalet eder. Aynı zamanda helal kazanç elde etmeye de tabir olunuyor. Kazançlı atılımlar yapılacağına, işinde başarılar elde edeceğine, mülk edinmeye, berekette işaret olarak da kabul ediliyor.

Rüyada Temiz Su İçmek

Rüyada temiz su içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatında ve işinde oldukça güzel başarılar elde edeceğine, müjdeli haberler alacağına, bu haberler sayesinde de huzura ve rahata ereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve sorunlarının çözümleneceğine tabir olunur.

Rüyada Temiz Su Aktığını Görmek

Rüyada temiz su aktığını görmek, rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağına, sorunlarına yakın zamanda çözüm bulacağına, hastalığın şifasına delalet eder. Dertlerin, sıkıntıların su gibi akıp gideceğine tabir olunur.

Rüyada Temiz Su Birikintisi Görmek

Rüyada temiz su birikintisi görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatında ve iş yaşamında hayır ile karşılaşacağına, sıkıntılarının son bulacağına, mutlu ve huzurlu bir yaşamının olacağına tabir olunur. Yakın zamanda yaşanacak olan güzel neticesine hayatına yeni ve hayırlı insanların gireceğine tabir olunur.

Rüyada Temiz Suda Yürüdüğünü Görmek

Rüyada temiz suda yürüdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin kısa süreli mutluluklar yaşayacağına fakat bu mutlulukların büyük olacağına tabir olunur. Rüyada temiz suda yürüdüğünü görmek sadece mutlulukların değil sıkıntı ve üzüntülerinde kısa süreli olacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın