Skip to Content

Rüyada Yalan Söylemek

Rüyada yalan söylemek, rüyayı gören kişinin bazı yanlışlar yapacağına, gerçek hayatta da bazı yalanlar söyleyeceğine, yanlış işlere bulaşacağına, yaptığı hatalar sebebiyle oldukça zor duruma düşeceğine, ailesini de sıkıntılı bir döneme sokacağına ve üzüntülü günlere delalettir.

Rüyada Yalan Söyleyen Birini Görmek

Rüyada yalan söyleyen birini görmek, rüyayı gören kimsenin bazı yanlışlardan dolayı çok zor durumlara düşeceğine, kendisini bu zor durumdan kurtarmak için çok çabalayacağına, kendisini bir türlü doğru ifade edemeyeceğine, çaresiz kalacağına, derdini sıkıntısını bir türlü anlatamayacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine delalettir.

Rüyada Arkadaşının Yalan Söylediğini Görmek

Rüyada arkadaşının yalan söylediğini görmek, rüyayı gören kimsenin şansının olumlu yönde döneceğine, güzel işler yapacağına ve başarıyı yakalayacağına, çok doğru kararlar vererek büyük kazançlar elde edeceği işler yapacağına, bu başarılar sayesinde de çok fazla zenginleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada İftiraya Uğramak

Rüyada iftiraya uğramak, rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta çok fazla üzülüp kırılacağı bazı olaylar yaşayacağına delalettir. Bu olaylar sebebiyle psikolojisinin bozulacağına, sıkıntıların arka arkaya geleceğine, uzun süre de bunların etkisinden kurtulamayacağına delalettir.

Rüyada İftira Atmak

Rüyada iftira atmak, rüyayı gören kişinin çevresindeki bazı insanların hayatlarının kalitesini, başarısını, konumunu çekemediğine, bu kişileri kıskandığı için kendi hayatına bir türlü odaklanamadığına, kendisini yiyip bitirdiğine, sürekli kendisini kötü hissettiğine, o başarılı kimselere özenerek ömrünü heba ettiğine işaret etmektedir.