Skip to Content

Rüyada Ürpermek

Rüyada ürpermek, rüyayı gören kişinin iyi kalpli, anlayışlı, yardımsever, ince düşünceli naif ve cömert bir kimse olduğuna işaret etmektedir. Rüyada ürpermek, rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta çok hassas bir döneme gireceğini, müşkül durumdaki insanlara yardım edeceğini, çevresindeki olan biten her şeye çok dikkat kesileceğini, etrafındaki insanların sorunlarıyla daha fazla ilgileneceğini rivayet etmektedir.

Rüyada İçinin Ürpermesi

Rüyada içinin ürpermesi, rüyayı gören kimsenin çevresinde olan bazı acı durumlara karşı hassasiyetinin oluşacağı ve bu olaylara duyarsız kalmayıp çözüme kavuşturmak için elinden geleni yapacağı, çaresiz durumda olan kimselere çare bulmak için canla başla çalışıp gerekli olan ne varsa yapmayı kendisine görev edineceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Tüyleri Ürpermek

Rüyada tüyleri ürpermek, rüyayı gören kişinin kendi maddi birikimlerini kullanarak çok müşkül durumdaki kimselere büyük yardımlarda bulunacağı, yardıma muhtaç kimselere yardımda bulunacağı ve bu kimselerden büyük hayır dualar alacağı rivayet edilmektedir. Rüyada tüyleri ürpermek aynı zamanda rüya sahibinin çok temiz duygularla bazı güzel işler yapacağı ve bunlar sayesinde de Allah katında büyük sevaplar kazanacağı alamet edilir.

Rüyada Titremek

Rüyada titremek, rüyayı gören kimsenin yaşantısını olumsuz bir şekilde etkileyecek bazı olayların yaşanacağına, rüya sahibini sıkıntıya sokan bazı gelişmelerin olacağına rivayet edilmektedir. Fakat bu rüya tam tersi olarak sıkıntılı durumda bulunan rüya sahibinin bu sıkıntılı günlerden kurtulup ferah günlere çıkacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.