Rüyada Yakın Arkadaş Görmek

Rüyada yakın arkadaş görmek, rüyayı gören kişinin hayallerine ve isteklerine hiçbir sıkıntı çekmeden ulaşabileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi için hayırlı olacak olan kişiler ile tanışacağına da delalet eden bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin güçlü bir kimsenin himayesi altına gireceğine de yorumlanır.

Rüyada Sevmediği Birini Yakın Arkadaş Olarak Görmek

Rüyada gerçek yaşamda sevmediği ve görüşmekten hoşlanmadığı bir kimseyi yakın arkadaşı gibi gören kimse gerçek yaşamda da duygularının azizliğine uğrar. Karşı cinsten birine karşı ilgi duyan rüya sahibinin bunun neticesinde ise karşı tarafın duyguları ile oynamasın sebebi ille sıkıntı yaşar.

Rüyada Yakın Arkadaşı ile Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada yakın arkadaşı ile kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin arkadaşlarına ve yakınlarına yaptığı haksızlıklardan dolayı pişman olacağına ve bunu telefi etmenin yollarını arayacağına delalet eder. Rüyada yakın arkadaşı ile hararetli bir tartışmaya girdiğini gören kimse gerçek yaşamda ailesinden gizli olarak maddi harcama yapacak şeklinde yorumlanıyor. Rüya sahibinin kendisine hayrı dokunmayan kimseler ile tanışacağına da yorumlanır.

Rüyada yakın Arkadaşı ile Yolla Çıktığını Görmek

Rüyada yakın arkadaşı ile yolla çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin olgun hareketlerde bulunacağına, daima sırtını rahtlıkla dayayabileceği kimselerin yanında olacağına, yalnız kalmayacağına, duygularını daima kontrol altına alabileceğine delalet eder. Kısa bir yolculuk yapmak ise rüyayı gören kişinin yaşayacağı sıkıntıdan arkadaşı sayesinde kolaylıkla kurtulacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!