Skip to Content

Rüyada Vurmak

Rüyada vurmak, rüyayı gören kişinin neye basıl vurduğuna göre farklı yorumlanıyor. Rüyada kurşun ile vurmak, ansızın gelecek olan tez habere delalettir. Rüyada kesici bir alet ile vurmak ise rakibini yenmeye, hastalıkta şifa bulmaya delalet eder. Rüyada kamçı ile birine vurmak o kişinin dedikodusunu yapmaya işaret olarak gösterilip, günaha girmeye işaret eder.

Rüyada Kapıya Vurmak

Rüyada kapıya vurma, rüyayı gören kişinin bazı haberler alacağına yorumlanır. Rüyada kapıya, tahtaya ya da sert bir şeye vurduğunu görmek rüya sahibinin resmi olan bazı haberler alacağına yorumlanıyor.

Rüyada Birisini Vurduğunu Görmek

Rüyada birisini vurduğunu görmek, rüyayı gören kişi vurduğu kişiyi tanıyor ise bu kişiye yardım edeceğine ve gerçek yaşamda her daim ona destek vereceğine delalet eder. Rüyada birisini vurduğunu görmek hayır işlemeye ya da hayırlı bir iş yapmaya da yorumlanır.

Rüyada Silah ile Birisini Vurmak

Rüyada silah ile birisini vurmak, rüyayı gören kişi vurulan kişiyi gerçek yaşamda tanıyor ise bu kişi hakkında bir haber alacağına delalettir. Silahın ses ve haber olduğuna yorum yapılıyor. Rüyada silah ile birisini vurmak bazı âlimlere göre hakkı olamayana el uzatmak, günah işlemek, vicdan azabı çekeceği olayları yaşamaya delalet eder.

Rüyada Vurulduğunu Görme

Rüyada vurulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bazı can sıkıcı ve sıkıntı yaratacak olan olayları yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşadığı olaylar sonrasında kendi kendini yiyeceğine ve yıpratacağına delalet eder.