Skip to Content

Rüyada Vişne Suyu Görmek

Rüyada vişne suyu görmek; duruma göre hem iyiye hem de kötüye yorumlanabilir. Rüyada görülen meyveler genellikle sağlık, sıhhat ve afiyet terimleri ile ifade edilir. Rüyadaki vişne tadının fazla ekşimsi olması bazen istenmeyen durumlar şeklinde de tanımlanabilir. Tatlı ve lezzetli meşrubatlar rüyada maddi ve manevi arınmayı temsil eder.
Rüyada vişne suyu görmek; vişne tatlı ise genel olarak işte sağlanacak muvaffakiyete, bol kazanca, şifaya, huzura, sağlam kazanç elde etmeye tabir edilir. Eğer rüyada görünen vişne suyu tadı içilemeyecek derecede keskin ve ekşi ise tersi şekilde haksız bir kazanç, helal olmayan para anlamlarına gelir.

Rüyada Vişne Suyu İçmek

Rüyada kişinin vişne suyu içtiğini görmesi rüyada verdiği tepki ile de farklılaşabilir. İçemediği vişne suyu olumsuz girişimlere, kana kana vişne suyu içmek başlanılacak bir projede işin hemen hallolacağına, ağır ağır içmek de zaman alan deneyimlere tabir edilir. Rüyada soğuk vişne suyu içmek sağlıkta iyilik hali, sıcak vişne suyu içmek ise zamanında yapılmayan işlere işaret sayılır.

Rüyada Vişne Suyu Sıktığını Görmek

Hayırla başlanacak işlere, yatalak hastası olanlar için dirayete, hafif hastalıklar için şifaya, dünyanın nimetlerinden tat almaya, hızlı bir şekilde ilerleyecek işlere yorumlanır.

Rüyada Vişne Suyu Dağıttığını Görmek

Rüya sahibinin evine gelen misafirlerine yahut kalabalık bir yerdeki ahali için vişne suyu dağıttığını görmesi inayet ve yardımseverlik şeklinde yorumlanır, ancak vişne tadı kötü ise yapılan iyiliğin gönülsüz olduğuna ve fayda vermek yerine yapılacak kötülüğe sebep olunacağına yorumlanır.