Rüyada Vedalaştığını Görmek

Rüyada görülen vedalaşmak ile ilgili rüyalar, iyi değildir. Bu rüyalar hayra ve iyiye yorumlanmaz.

Rüyasında bir yere gitmek üzere yakınlarıyla vedalaştığını görmek, işinizi kaybedeceğinize, rütbenizin alınacağına, işinizden ayrılacağınıza, hastanızın öleceğine ve eşinizi boşayacağınıza, bir yerden başka bir yere geçeceğinize ve daha birçok felaket haberlerine işaretle tabir olunur.

Rüyasında eşiyle vedalaştığını gören kimse, eşinden ayrılır (boşanır) şeklinde rüyası tabir olunur.

Bazen de vedalaşmak, sevgi ve dostluğa, bazende vedalaşmak, hastanın iyileşmesine, boşadığı hanımını yeniden evlenmeye işaretle tabir olunur.

Rüyada vedalaşmak, rütbe ve derecenin gitmesine, eşini boşamaya, hastanın ölümüne, yahut bir mekândan diğer bir mekâna göç et­meye veya bir sanattan diğer bir sanata geç­meye alâmettir.

Yine rüyada vedalaşmak, iki ortağın ayrıl­masına, valinin azline, tüccarın zarara uğra­masına, bazı tabircilere göre de boşadığı kadına tekrar dönmeye, ortakların anlaşma­sına, tüccarın kazancına, valinin vazifesine dönmesine ve hastanın iyileşmesine delâlet eder.

Bazen vedalaşmak, sevgi ve dostluğa ya da ağlamak ve ayrılığa; bazen de vedalaşmak hastanın şifâ bulmasına da yorumlanır.

Rüyada vedalaşmak, rütbenin gitmesine, hanımını boşamaya, hastanın ölümüne, yahut bir va-tandan diğer vatana göç etmeye, yahut bir sanattan diğer bir sanata geçmeye yorumlanır.

Rüyada hanımıyla vedalaştığını gören kimse hanımını boşar.

Bazen vedalaşmak, sevgi ve dostluğa veya ağlamak ve ayrılığa, bazen da vedalaşmak hastanın şifa bulmasına yorumlanır.

Rütbenin yitirilmesine, bir ülkeden başka bir ülkeye göç etmeye işaret eder. İki ortağın ayrılması şeklinde de yorumlanmıştır. Bazen vedalaşmak yolcunun gelmesine, sevgi ve dostluğa, ağlamak ve ayrılığa ya da hastanın şifa bulmasına işaret eder. Rüyasında biriyle vedalaşan, gerçekten ayrılır. Vedalaşırken gözyaşı döktüğünü gören, tatsız bir olayı geride bırakır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Hatice göktepe

2 yıla yakındır birlikte olduğum biri var ve ben onu canımdan çok seviyorum o 42 yaşında ve bekar ben evlenip ayrıldım çocuklarım var benimle bi yuva kurmak istediğini söyledi çok mutluyduk fakat ailesi çocuklarımı duyunca kabul etmediler sonra dan öğrendim ki başkasıyla nişanlanmış o da beni gerçekten sevmiş ama şartlar ailesine karşı gelmesine izin vermiyor. Ben çok ağladım ve Halen ağlayıp acı çekiyorum bana sabret sonumuz iyi olacak diyor halen neyse rüyama gece Allaha çok yalvardım dua ettim sabah namazından sonra uyudum ve rüyamda sevdiğim adam tüm ailesiyle vedalaşıyor başka bir şehre gidecek bende ordayım be bekliyorum ki benimle de vedalaşsın fakat benimle vedalaşmıyor gidiyor ben üzülüyorum sonra telefonuma mesaj geliyor bakıyorum sevdiğim adam bana şiir yazmış göndermiş bu şekilde uyandım ve nu rüyayı bir buçuk ay önce gördüm ama durumumuz aynı daha ve ben sabırla bekliyorum

Hatice göktepe

Merak ediyorum rüyamın yorumu ne zaman yapılacak

Itır Çilek

Rüyamda eniştem ablamla ayrılıyor oda gelip bizle vedalasiyor bunun yorumunu öğrenmek istiyorum