Rüyada Vazgeçmek

Rüyada vazgeçmek, kişinin artık gerçekleri göreceğini, ütopik hayallerden vazgeçeceğini anlatır. Şu ana kadar her daim gerçek dışı, ulaşamayacağı idealler edinen rüya sahibi artık uyanacak ve düşüncelerine bir çekidüzen verecek demektir. Bundan sonra daha realist bir bakış açısı çizerek kendisine ulaşabileceği hedefler koyacak demektir.

Rüyada Evlenmekten Vazgeçmek

Rüyada evlenmekten vazgeçmek, kişinin hayırlı olumlu bir adım atacağına delalettir. Kendisi için iyi görünen, aslında sonucunun kötü olacağını göremediği bir olayın tamamlanamamasına işaret eder. Rüya sahibi kısa bir zaman sonra kendisi için hayırlı olanı bulacak demektir. Eğer yaşlı bir kişi böyle bir rüya gördüyse eşiyle bir süreliğine araları limoni olacak anlamına gelir.

Rüyada Sevdiğinden Vazgeçmek

Rüya sahibinin rüyasında sevdiğinden vazgeçmesine hayatında sevdiği kişiyle birlikte bir yuva kuramayacak olmasını anlatır. Sevenlerin birbirine kavuşamayan bir tarafın sevdiği kişiden vazgeçmesini sebebi gerek yanlış sözler gerek kötü davranışlar gerek ise anlayışsızlık olabilir. Bu gibi nedenlerle karşılıklı saygı bitecek ve ilişki ebediyen son bulacak anlamına gelir.
Rüyada vazgeçmek kişinin umutsuzluğa kapılmasına delalet eder. Eğer kişi hasta ise yaşamaktan vazgeçecek kıvama gelmesine, hastalığının tedavisi olsa bile bunu reddetmesine, iyileşmek istememesine, kendisini tamamen bırakıp depresyon süreci yaşamasına işaret eder. Ayrıca kişi içinde bulunduğu umutsuzluk psikolojisi nedeniyle hayatında yanlış seçimler yapabilir, buna bağlı olarak hem kendi hayatını hem de çevresini olumsuz yönde etkileyebilir anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın