Rüyada Uçağın Düşmesi

Rüyada uçağın düşmesi rüyayı gören kişinin ulaşılması zor bir hedefin peşinde olduğunu, onun için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını anlatır. Bu ütopik hayaller nedeniyle rüya sahibi olumsuz ruh hali içine girecek, hayalleri gerçekleşmediği için daha da üzülecek ve mutluluğu bir türlü yakalayamayacak demektir. Rüyada uçak düştüğünü görmek rüyayı gören kişinin amaçlarını daha gerçekçi bir hale getirmesi gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada uçak kazası görmek, kişinin beklemediği bir anda beklemediği bir olay yaşayacağı için hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder. Bu kişi bir takım problemlerle yüz yüze gelecek, işinde planları istediği gibi gitmeyecek ve bu yüzden de üzüntü yaşayıp gözyaşı dökecek demektir.

Rüyada Uçağın Denize Düşmesi

Rüyada uçağın denize düşmesi, rüya sahibi için çok hayırlı bir anlam içermektedir. Rüyayı gören kişi çok büyük isteklerde olduğunu ve gözü yükseklerde anlamına gelir. Ama bu hayallerini çok çalışarak, zorluk çekerek, zamanla ulaşacaktır. Sonuç olarak rüya sahibi etrafında çalışkanlığıyla ve başarı ile bilinen, saygın bir insan olacak demektir.

Rüyada Uçağın Yükseldiğini Görmek

Rüyada uçağın yükseldiğini görmek, rüya sahibinin elde edeceği başarıya mesleğinde en yüksek mevkilere geleceğini eskisinden çok daha başarılı olacağına ailesinde huzuru bulacağına delalet eder. Ayrıca yükselen uçak rüyayı gören kişinin bundan sonra hayatında açılacak hayırlı kapılar olduğunu da işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Medet harmanci

Ruyada 3 adet ucak ayni anda yere dogru sozulmesi ve ruzgara kapılması anlami nedir .

Macit Macit

rüya yorumunun cevabını ne zaman ve nereden ulaştırıyorsunuz bize

sümeyye mert

iyi günler ben bu gece rüyamda bir rüya gördüm ama yeterli cevap alamadım bizim evimizin yakınında yeşillikler var çok yeşillik oraya uçak düştüğünü gördüm ve yardım etmeye gidiyordum sonra yeşilliğin içinde gezdik yanında da gölet vardı yeşilliğin yanında rüyamda bunun anlamı nedir? uçak düşmesi hayallerin suya düşmesi anlamına geliyormuş galiba ama yeşillikle görünce bi iş istiyordum o olmayacak diye çok korkuyorum şimdiden teşekkürler

ümüt gatgar

Yolcu uçağı düşmesi

yunus

rüyamda bir sebepten dolayı binemediğim uçağın uçup gitmesini bekliyordum. Uçak biraz gittikten sonra düşerek dağda parçalandı.