Rüyada Vasiyetname Görmek

Rüyada vasiyetname görmek, rüya sahibinin öncelikli ihtiyaçlarına odaklanması gerektiğini ifade eder. Kişi, gelecek planlarında önce kendi menfaatini düşünmeli, aldığı kararlar da bu yönde olmalıdır. Şayet rüya sahibi rüyasında kendi vasiyetnamesini görmüş ise, huzurlu bir hayat onu bekliyor demektir. 

Rüyada Birinin Vasiyet Yazdığını Görmek

 • Rüyada birinin vasiyet yazdığını görmek, rüya sahibinin güvenilir birisi olduğunu gösterir. Rüya sahibi, kendi dostlarına ve yakınlarına sadakatle bağlıdır. Vasiyeti yazan rüya sahibinin tanıdığı ise ve vasiyeti yazdıktan sonra ölürse, öldüğü görülen kişinin ömrü uzamış demektir.
 • Rüya sahibi kendi vasiyetini başkasına yazdırıyorsa, çevresindeki insanlara dikkat etmelidir. Rüya sahibi, çok güvendiğini düşündüğü insanlara bir süreliğine hiçbir şey anlatmamalı, sırlarını kendine saklamalıdır.   

Rüyada Ölmüş Birinin Vasiyet Etmesi

 • Rüyada ölmüş birinin vasiyet etmesi korkulacak bir mesaj içermez. Vasiyet eden kişi bu dünyadan göçmüş birisiyse dua istiyor demektir.
 • Rüyasında ölmüş birisinin vasiyet yazdığını gören rüya sahibinin ömrü uzun ve huzurlu olacaktır.
 • Bu rüya aynı zamanda hiç beklenmedik bir yerden gelecek parayı da işaret eder. 

Rüyada Birinin Vasiyetini Dinlemek

 • Rüyada birisinin vasiyetini dinlemek, rüya sahibinin uzun süredir dargın olduğu bir kişiyle arasındaki buzları eriteceğine yönelik mesaj içerir. Rüya sahibi, bu kişiyle bir yanlış anlaşılma sebebiyle görüşmeyi kesmiş, yıllar sonra tesadüfen bir araya geldikleri bir ortamda bu yanlış anlaşılmayı gidermişlerdir. 
 • Ayrıca vasiyet dinleyen rüya sahibi rüyayı gördükten sonra üstleneceği işi görev bilinciyle gerçekleştirmelidir. Böylelikle çevresindeki insanların ona güveni artacak, fazla sayıda dost edinecek ve hayatı düzene girecektir. 

Rüyada Miras Kaldığını Görmek

 • Rüyada miras kaldığını görmek, geçmişte verilen bir karar ya da yaşanan bir olayın hatırlanması demektir. Bu, bir ilişkinin bitimi ya da artık son verilmesi gereken bir gelenek olabilir. 
 • Eğer rüyasında miras kalan kişi bu mirastan tatmin olmamış ise rüyanın içerdiği mesaj, girişilecek bir iş ortaklığında yaşanması muhtemel anlaşmazlığı ifade eder. Dolayısıyla rüya sahibine atacağı adımlarda dikkatli olmasını öğütleyen bir tavsiye niteliğindedir. 

Rüyada Malını Vasiyet Etmek

 • Rüya sahibi, uzun süredir üzerinde düşündüğü konu hakkında artık bir karara varması gereken döneme girecektir. Malını vasiyet ettiğini gören kişi aynı zamanda manevi konularda da kararlı ve huzurlu bir seviyeye erişmiştir. Bu rüyadan sonra başına gelebilecek herhangi negatif bir olaydan eskisi kadar etkilenmediğini görecek ve hatta buna şaşıracaktır. 

Rüyada Vasiyet Hazırlamak 

 • Hayatında değişiklikler yapma aşamasında olan birisi bu rüyayı gördüyse bu değişiklikleri yapmak için en doğru zaman diliminin içerisindedir. Ancak bu değişiklikler hemen ve kolayca gerçekleşmeyebilir. Rüya sahibi, kendisine birtakım kurallar koymalı ve disiplinli olmalıdır. Kararlılık değişimin anahtarıdır.
 • Kişi, rüyasında başkasının vasiyetini hazırlıyorsa, gerçek hayatta yardıma muhtaç birilerine ulaşmalı ve onlara maddi manevi yardımda bulunmalıdır. 

Rüyada Birine Vasiyetini Emanet Etmek 

 • Rüyasında birisine vasiyetini emanet eden kişi, ilerleyen yaşamında huzur dolu bir yaşam sürecektir. Rüya sahibi, şimdiye dek yaptığı her şeyin üzerine bir sünger çekmeli ve bundan sonra hayatla daha barışık olmalıdır. Kişi, bu rüyayı mucizevi bir kapı olarak düşünebilir. Geçmişindeki tüm hataları bir kenara iterek tekrar başlaması için kendisine verilmiş önemli bir şanstır. Kötü alışkanlıklarını bırakmalı, kıskançlık, şüphe ve kibirden uzak durmalıdır.  

Rüyada Mühürlü Vasiyet Vermek

 • Rüyada mühürlü vasiyet vermek, rüya sahibinin çevresinde güvendiği insanlar olduğunu gösterir. Bu insanlar rüya sahibine yardıma hazırdırlar. Eğer mühürlü vasiyet rüya sahibine veriliyorsa, kişi çevresindeki herkes tarafından güvenilir bir insan olarak anılıyor demektir. Rüyanın görüldüğü dönemde manevi anlamda yardıma ihtiyacı olan çok yakın dostlarla görüşülmeli, birlikte vakit geçirilmelidir. 

Rüyada Mühürlü Vasiyetin Kaybolduğunu Görmek 

 • İş hayatında kötü bir karar ya da kötü bir gidişat anlamına gelir. Rüyasında mühürlü vasiyetin kaybolduğunu gören kişi, rüyayı gördüğü dönemde verdiği kararlara dikkat etmelidir. Bu kararlar yanlış olabileceği gibi zamansal olarak erken ya da geç de olabilir.
 • Rüyada mühürlü vasiyetin kaybolduğunu görmek aynı zamanda aldatma ve ihanetin habercisidir. Eğer vasiyet çeşitli nedenlerle geçersiz olursa, rüya sahibi gerçek hayatta çok güvendiği birisi tarafından ihanete uğrayacak demektir.
 • Ayrıca vasiyetin kaybolduğunu görmek, rüya sahibinin aslında başarı kazanacağı bir işe odaklanmışken çeşitli nedenlerle bu odağını kaybetmesi anlamına da gelir. Buna neden olan her ne ise hayatından uzaklaştırmalıdır. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın