Rüyada Uyuyamamak

Rüyada uyuyamamak kişiyi zor günlerin beklediğine, bu süreçte sabırlı olunması ve kişinin inancını kaybetmemesi gerektiğine işaret eder. Kişinin bu sıkıntılı günlerinin daha da zorlaşacağına ve umutlarının, hayallerinin boşa çıkacağına ve kişinin hayatındaki hedeflerini değiştirmek zorunda kalacağına delalet eder. Rüya sahibinin vefat eden birinin haberini alıp uyuyamaması ise kişinin içinden çıkamayacağı kadar büyük bir sorunun sevdiği bir kişi ya da bir tanıdığı vasıtasıyla çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Üzüntüden Uyuyamamak

Rüyada üzüntüden uyuyamamak rüya sahibinin çok mutlu olacağı, çok sevineceği güzel haberler alacağına, hayatında olumlu gelişmeler olacağına, özlenen birine kavuşacağına delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin rahatlayacağı ortamlara gireceğine, huzurlu ve refah dolu günlere, eğlenmeye, uzun bir seyahate çıkmaya ve kutlamalara işaret eder.

Rüyada Uyuyamamak Yüzünden Ağladığını Görmek

Rüyada uyuyamamak yüzünden ağladığını görmek kişinin sevdiği ve değer verdiği birine bir derdini açacağına ve ondan yardım göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin aniden büyük paralara sahip olacağına, maddi rahatlığa, sıkıntılı zamanlarda kişinin yardımına koşacak sevdiği kişiler olacağına, her daim rüya sahibine yardım edeceğine ve yanında olacağına, kişinin manevi anlamda çok rahatlayacağına işaret eder. Bazen de kişinin sorumluluklarını ve üzerindeki yükleri başkasıyla paylaşacağına delalet eder. Rüyada uyuyamamak yüzünden ağlamak bazen de kişinin bilinçaltının bir yansıması olarak, gerçek hayatta uyuyamamasının bir sonucu olarak görülür.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın