Rüyada Uçan Yılan Görmek

Rüyada uçan yılan görmek hayra yorulmaz. Kişinin çevresindeki kendisine zarar vermeyi planlayan kötü niyetli kişilere, rüya sahibinin düşmanları olduğuna, yaşamında kendisini sıkıntıya sokacak, büyük problemlere yol açacağına delalet eder. Bu rüya ayrıca kişinin kendi kişiliğini gözden geçirmesi gerektiğine, düşmanlarını kendi karakteri yüzünden oluşturduğuna işaret eder. Bazı alimlere göre rüyada uçan yılan görmek kişinin paranoyakça tavırları yüzünden herkesi düşman gibi görmesine ve sevdiklerinin kalbini kırdığına, çevresindekileri kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Uçan Yılan Yakalamak

Rüyada uçan yılan yakalamak kişinin çevresinde bulunan ve kendisine karşı kin besleyen birinin, kendini açıkça göstereceğine ancak rüya sahibinin kararlı duruşu ve zekasını iyi kullanan biri olması sebebi ile üstesinden geleceğine ve bu durumu en az zararla aşacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin çalışma hayatında rekabetin yüksek olduğu bir yerde çalıştığına ve çevresindeki kıskanç kişilere rağmen büyük başarılara imza atacağına ve büyük bir ilerleme kaydedeceğine delalet eder.

Rüyada Uçan Yılan Görüp Korkmak

Rüyada uçan yılan görüp korkmak herhangi bir konuda geri çekilmeyi simgeler. Rüya sahibinin kendine olan güvenini, cesaretini kaybettiğinden yeni yapacağı yatırımlarda ve birçok konuda kendini geri çekeceğine, bugünlerde risk almanın gereksiz olduğunu düşündüğüne, mevcut durumunu korumak adına hamleler yapacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya, kişinin artık vazgeçeceğine, rakiplerine yenik düşeceğine, tüm hamleleri bırakıp düşmanın kazanmasını izleyeceğine, artık heyecan yaşamak istemediğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın